Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. jeszcze jedną walną i wszystko
  2. a chlapacze to co nie są ładne
  3. ale długo z tym czekali ....
  4. zajrzyj chociaż dwie strony do tyłu jak coś wklejasz po tym meczu już prawie wiadomo że następne mecze wygrają paragwajczycy i włosi :gwizdanie:
  5. są wyku*&&*ste ale moim zdaniem jeszcze coś do nich musi być różowe może antena albo ta suszarka na skarpety
  6. Oficjalną informację o miejscu spotu masz w pierwszym poście (widać go na górze każdej strony) :!: To co pisze Poziek to zwykłe pitolenie jechane :kox:
  7. bry różowy dywan może być ? :gwizdanie:
  8. nom a widzieliście jak na początku meczu któryś z włochów symulował faul - to mistrzowie symulacji
  9. jak na razie dostają
  10. I za dojazd 2,3 za km (a najbliższy był ponad 100 km od nich) a to sorka nie wiedziałem że to aż tak daleko [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 13:23_________________________________________________ dokładnie , Krzyniek wyobraź sobie ze tam było wieksze zadópie niz u was na Lubelszczyznie , wiem ze ciezko to sobie wyobrazic ale tak jest :naughty: :naughty: kszyniek to jeszcze sie chyba w mazowieckim miesci :gwizdanie: dokładnie co nie zmienia faktu że do tej lubelszczyzny mam rzut beretem :gwizdanie:
  11. a fachowiec od zamków otworzyłby go w minutę góra dwie i zainkasował 100zł
  12. proponuje sprawdzić pompki
  13. kufa tam na jednej focie jest Poziek jak w mordę strzelił, jak namalowany :polew:
  14. toś zrobił... solary czy jak je tam zwał ....
  15. krzyniek odpowiedział(a) na sebo77 temat w 1.9TDI
    bo nie ma uszczelka jest między turbo a resztą wydechu a między kolektorem wydechowym a turbo nie ma takowej uszczelki
  16. MEDALIKOWĄ ? :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie: niech wie co straciła... :naughty: :naughty: eeee tam , jeszcze nic straconego :naughty: :naughty: zakazany OWOC smakuje najbardziej :gwizdanie: to Wy to do buzi sobie bierzecie :polew: no wiedziałem że posuwacie tą samą panienkę czasem razem we dwóch no ale że takie rzeczy :gwizdanie:
  17. wczoraj ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.