Treść opublikowana przez krzyniek
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jeszcze jedną walną i wszystko
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
a chlapacze to co nie są ładne
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ale długo z tym czekali ....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemak
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
zajrzyj chociaż dwie strony do tyłu jak coś wklejasz po tym meczu już prawie wiadomo że następne mecze wygrają paragwajczycy i włosi :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
są wyku*&&*ste ale moim zdaniem jeszcze coś do nich musi być różowe może antena albo ta suszarka na skarpety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oficjalną informację o miejscu spotu masz w pierwszym poście (widać go na górze każdej strony) :!: To co pisze Poziek to zwykłe pitolenie jechane :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry różowy dywan może być ? :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
nom a widzieliście jak na początku meczu któryś z włochów symulował faul - to mistrzowie symulacji
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jak na razie dostają- Nowicjusz - wątek powitalny
siemak- Nowicjusz - wątek powitalny
siemak- Nowicjusz - wątek powitalny
siemak- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I za dojazd 2,3 za km (a najbliższy był ponad 100 km od nich) a to sorka nie wiedziałem że to aż tak daleko [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 13:23_________________________________________________ dokładnie , Krzyniek wyobraź sobie ze tam było wieksze zadópie niz u was na Lubelszczyznie , wiem ze ciezko to sobie wyobrazic ale tak jest :naughty: :naughty: kszyniek to jeszcze sie chyba w mazowieckim miesci :gwizdanie: dokładnie co nie zmienia faktu że do tej lubelszczyzny mam rzut beretem :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a fachowiec od zamków otworzyłby go w minutę góra dwie i zainkasował 100zł- [B5 AJM] Nierówna praca silnika na biegu jałowym !
proponuje sprawdzić pompki- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kufa tam na jednej focie jest Poziek jak w mordę strzelił, jak namalowany :polew:- Mój Wehikuł 2,5TDI 150KM
toś zrobił... solary czy jak je tam zwał ....- [B5 AFN] Turbo
bo nie ma uszczelka jest między turbo a resztą wydechu a między kolektorem wydechowym a turbo nie ma takowej uszczelki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
MEDALIKOWĄ ? :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie: niech wie co straciła... :naughty: :naughty: eeee tam , jeszcze nic straconego :naughty: :naughty: zakazany OWOC smakuje najbardziej :gwizdanie: to Wy to do buzi sobie bierzecie :polew: no wiedziałem że posuwacie tą samą panienkę czasem razem we dwóch no ale że takie rzeczy :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wczoraj .... - RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze