Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mozesz mieć troche racji wiesz coś o czym my nie wiemy siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przykre ale prawdziwe
-
Garwolin i okolice spot........
nie wiem jak odcinek Zamosć-Lublin ale reszta to bez problemu przejezdna tutaj wszystko ok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aha no wiem tak tylko żartuje ważne że BKS aluprof bielsko-biała wygrał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jesteś opijałeś porażkę :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Kontrolka klapy bagażnika
prawdopodobnie czujnik w zamku bagażnika ewentualnie przerwane kabelki między klapą a nadwoziem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Od północy ma być zamknięty Wał Miedzeszyński Zadaje się, że od ronda z Traktem Lubelskim aż do Mostu Łazienkowskiego nie zdaje Ci się tak ma być [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 20:02_________________________________________________ Widziałem dziś opis na SR :kox: Jak tam ..nie pozalewało Was ? daj linka bo nie moge znalezc http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=77329&pid=811770&st=0entry811770
-
Liga Mistrzów 2009-2010
ja tam z nią jestem zawsze żałuje że w pl nie ma klubu który radziłby sobie w LM podobnie jak inne zagraniczne kluby
-
[B5 1Z] VAG nie łączy z klimatronikiem. Dziwne znaki.
wystarczyło temat jest ładnie opisany w podwieszonym faq diagnostyka http://www.a4-klub.pl/smf/brak_lacznosci_z_modulem_08_klimatronik_rozwiazanie-t5997.0.html
-
Liga Mistrzów 2009-2010
ten sam mecz ogladalismy ??? :gwizdanie: wydawalo mi sie ze Inter mial duuuuuuuuuzo szczescia momentami , bo Robben ta ich obrone momentami wpojedynke motal . Inter mial chyba nawet mniej okazji do zdobycia bramki i tylko beznadziejna obrona Bayernu sprawila ze im sie udalo . Nie robcie z Interu druzyny kosmicznej, bo teraz Mou odchodzi i zobaczymy jak daleko bez dokladnej taktyki Inter zajdzie w przyszlym sezonie . nie wydawało Ci się tylko tak było mieli więcej szczęścia i wygrali :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 07:21_________________________________________________a właśnie koleś zadzwonił do rmf i się podniecał wygraną Interu i powiedział że Inter jest najlepszy z zespołów LM - sorry ale chyba on nie ma pojęcia o piłce nożnej
-
Liga Mistrzów 2009-2010
i by było 2:0 ...
-
Liga Mistrzów 2009-2010
no wreszcie się coś zaczyna dziać
-
[B5 AJM] Wysokie obroty po odpaleniu
potwierdzam też miałem tą przypadłość, wymień czujnik i wszystko wróci do normy
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Bayern sorry Inter :gwizdanie: chociaż sam już nie wiem :polew: 50/50 niech wygra lepszy
-
Liga Mistrzów 2009-2010
;( ;( no bedzie bez emocji ... no wiem ale trzeba kogoś obstawiać i wtedy jakieś emocję są
-
Liga Mistrzów 2009-2010
szykować się bo niedługo zaczynają
-
Moc auta
no i wszystko jasne w temacie
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
;( to chyba się nie dogadaliście ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć pink battalionie :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ino tak mi się skojarzyło po szczegóły odsyłam tu
-
Stwórz się i pokaż :) (Pożeracz czasu ... )
:shocked: :shocked: :shocked: ty masz tyle włosów ??? pewnie mu po zimie zostały, bo jak go ostatnio widziałem to był gładki jak kolano :gwizdanie: