Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Twojego .... hm tam też masz 4 z przodu :gwizdanie: :polew:
-
A4 Klub Polska "na motocyklu"
raczej nie jak na pierwsze (chodź nie wiemy co masz pod kopułą ) ale jak się ma pod d***pą 100KM + ułańska fantazja we krwi + brak doświadczenia to się zazwyczaj źle kończy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli zawinął się z interesem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- A4 Klub Polska "na motocyklu"
z tyle to er5 najwyżej- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Giełda Magdeburg :)
nie ma za co jak coś potrzeba to pisz- Ceny paliwa marzec 2026
Bliska ON: 4,19- Giełda Magdeburg :)
może to pomoże jadąc A2 z berlina 7km przed Magdeburgiem --> wyjazd z autostrady "MD-Rothensee" po 950m przy stacji Aral na skrzyżowaniu w lewo (a tu już powinno być widać szyld/reklame “Privaten Automarkt Rothensee” )- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
parówa jest tylko jedna siema- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Strefa Śmiechu
- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Liga Mistrzów 2009-2010
Messi symuluje ?? Chyba najrzadziej symulacy zawodnik grajacy na tym poziomie , chociaz ostatnio czesciej mu sie zdarza to ogolnie robi to bardzooo rzadko. tak to jest jak się nie ma konkretnej wiedzy (i nie chodzi mi tu o Messi_ego ale ogólnie wszystkich zawodników) obaczy się jeden mecz w którym ten czy inny zawodnik coś "zagrał" i się wypisuje strasznie mądre i filozoficzne stwierdzenia na temat całej jego gry.- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie- Znów ukradli
nic nie poradzisz mają zajeb@#$% to i tak ukradną u mnie był ładny motyw kolega idzie w nocy patrzy a tam koleś kołpaki ściąga, on się pyta co on robi ? a on mu że kupił i przymierza czy pasują, a ten do niego co TY pier*** przecież to moje auto no i tak mu wpierd@#$ że koleś ledwie się pozbierał, auto oczywiście musiało zniknąć z parkingu do garażu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
m@riucha zagadaj z enduroboy z AKP on wozi takie materiały po wawie i okolicach- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka - Nowicjusz - wątek powitalny