Treść opublikowana przez krzyniek
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
to pozbądź się tego przeczucia i to szybko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobry znaczy nie za bardzo bo słońce głośno dziś świeci
-
[B5 AJM] Trzęsie budą i lewarkiem skrzyni biegów na bigu jałowym
powodem telepania silnikiem mogą być jeszcze nierównomiernie pracujące pompki
-
Garwolin i okolice spot........
no powoli się zbierajcie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzień Bez Biustonosza? chyba w niedzielę dopiero dziś dzień sąsiada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć
-
Garwolin i okolice spot........
myślałem że coś przywieziecie a nie tak z pustymi łapami wpadacie w gościnę :gwizdanie: nawet zapiąć sam nie potrafisz :gwizdanie:
-
Garwolin i okolice spot........
myślałem że coś przywieziecie a nie tak z pustymi łapami wpadacie w gościnę :gwizdanie:
-
Garwolin i okolice spot........
no to będzie
-
Zakup myjki ciśnieniowej - pomoc
ja od 3 lat używam stihl_a RE 117 (co prawda koszt większy ja 600zł ale każda opinia się przyda ) jak dotąd bez problemu, czasem zacina się ta dysza obrotowa ale jak pytałem w serwisie to przez niedopasowanie materiałów z jakich są wykonane elementy tej końcówki, w nowych modelach ponoć już to się nie dzieje :gwizdanie:
-
Garwolin i okolice spot........
Dawaj przyjeżdżaj w sumie bedziemy równi wiekiem, zapaleńcy forumowicze, lanserzy a i będzie co pooglądać same serie Spora szansa że bedzie mój pażdzioch juz zrobiony, dzisiaj został wyklepany, dokąłdka zderzaka zdemontowana, jutro malowanie i montaż nowych ślizgów na zderzaku :gwizdanie: więc do niedzieli powinien wyschnąć kowi ale przyjedziesz w swoim ulubionym dresie ? :polew:nie wiem czy Ci wyschnie bo ma padać jeszcze do niedzieli karolek61 spot pod dużym tesco na ul. kościuszki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobry paniom
-
[ALL] Komunikat Kennzeichenbeleuchtung - oświetlenie tablic rejestracyjnych
no to sobie odpowiedziałeś sam na swoje pytanie
-
Garwolin i okolice spot........
a myślałem że chcesz na spota wpaść :polew: taa tata to pełny bak zrobi żeby dojechac do nas na spota :polew: i może mu zabraknąć :kox:
-
Garwolin i okolice spot........
a myślałem że chcesz na spota wpaść :polew:
-
Pościg za kradzionym audi B6
pewnie chciał się tylko przejechać :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema pindolku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj kszzzzyniu już się tak nie denerwuj k**wa ja jestem spokojny :ranting1: jeszcze nie widziałeś jak się denerwuje :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
karwa kolkoF !!! no chyba ze opuszczone to ok
-
[ALL B5] Czy ta manetka z tempomatem bedzie pasować do przedlifta?
warsztat B5
-
[B5 AJM] Zapalanie diesla
i jeszcze to że gaśnie kontrolka świec nie oznacza że świeczki nie grzeją dalej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale Urwał nie wiem co w tym takiego śmiesznego :?: ciekawe jakby to komentowali jak to by był dom któregoś z oglądających
-
[B5 AJM] Zapalanie diesla
wszystkie kontrolki powinny zgasnąć (te co powinny ) nie tylko od świec no ale to tak na marginesie, jest opinia że np zapalając auto przed zgaśnięciem kontrolki od immo mogą po jakimś czasie pojawić się problemy z immo