Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. to pozbądź się tego przeczucia i to szybko
  2. dobry znaczy nie za bardzo bo słońce głośno dziś świeci
  3. powodem telepania silnikiem mogą być jeszcze nierównomiernie pracujące pompki
  4. no powoli się zbierajcie
  5. Dzień Bez Biustonosza? chyba w niedzielę dopiero dziś dzień sąsiada
  6. myślałem że coś przywieziecie a nie tak z pustymi łapami wpadacie w gościnę :gwizdanie: nawet zapiąć sam nie potrafisz :gwizdanie:
  7. myślałem że coś przywieziecie a nie tak z pustymi łapami wpadacie w gościnę :gwizdanie:
  8. no to będzie
  9. ja od 3 lat używam stihl_a RE 117 (co prawda koszt większy ja 600zł ale każda opinia się przyda ) jak dotąd bez problemu, czasem zacina się ta dysza obrotowa ale jak pytałem w serwisie to przez niedopasowanie materiałów z jakich są wykonane elementy tej końcówki, w nowych modelach ponoć już to się nie dzieje :gwizdanie:
  10. Dawaj przyjeżdżaj w sumie bedziemy równi wiekiem, zapaleńcy forumowicze, lanserzy a i będzie co pooglądać same serie Spora szansa że bedzie mój pażdzioch juz zrobiony, dzisiaj został wyklepany, dokąłdka zderzaka zdemontowana, jutro malowanie i montaż nowych ślizgów na zderzaku :gwizdanie: więc do niedzieli powinien wyschnąć kowi ale przyjedziesz w swoim ulubionym dresie ? :polew:nie wiem czy Ci wyschnie bo ma padać jeszcze do niedzieli karolek61 spot pod dużym tesco na ul. kościuszki
  11. dobry paniom
  12. no to sobie odpowiedziałeś sam na swoje pytanie
  13. a myślałem że chcesz na spota wpaść :polew: taa tata to pełny bak zrobi żeby dojechac do nas na spota :polew: i może mu zabraknąć :kox:
  14. a myślałem że chcesz na spota wpaść :polew:
  15. pewnie chciał się tylko przejechać :gwizdanie:
  16. siema pindolku
  17. oj kszzzzyniu już się tak nie denerwuj k**wa ja jestem spokojny :ranting1: jeszcze nie widziałeś jak się denerwuje :polew:
  18. karwa kolkoF !!! no chyba ze opuszczone to ok
  19. i jeszcze to że gaśnie kontrolka świec nie oznacza że świeczki nie grzeją dalej
  20. Ale Urwał nie wiem co w tym takiego śmiesznego :?: ciekawe jakby to komentowali jak to by był dom któregoś z oglądających
  21. wszystkie kontrolki powinny zgasnąć (te co powinny ) nie tylko od świec no ale to tak na marginesie, jest opinia że np zapalając auto przed zgaśnięciem kontrolki od immo mogą po jakimś czasie pojawić się problemy z immo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.