Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. Czyli BRB pasuje nawet bez przejściówki? tak
  2. to co Wy piechotą chodziliście wszędzie ? kRzyniu przeca noc muzeów była i wszystkie knajpy zajeb... a w centrum korki jak w szczycie no tak też myślałem jak tam się impra udała ?
  3. to może na za tydzień się umówimy większą ekipą? Za tydzień mnie nie ma, za dwa jak już Armistead'owi moze juz zrobia fure wiec pewnie we 2 byśmy przyjechali moze jeszcze Janjazda dał by rade no to wstępnie ustawiamy się na niedzielę 30 maja, tak ? ok
  4. pewnie koło 4 tyś zł :> w skodzie nowa coś ok 6,5 tysia także nie 4
  5. to może na za tydzień się umówimy większą ekipą? Za tydzień mnie nie ma, za dwa jak już Armistead'owi moze juz zrobia fure wiec pewnie we 2 byśmy przyjechali moze jeszcze Janjazda dał by rade no to wstępnie ustawiamy się na niedzielę 30 maja, tak ?
  6. to co Wy piechotą chodziliście wszędzie ?
  7. to może na za tydzień się umówimy większą ekipą?
  8. to co może jutro ? Kowi wpadniecie ?
  9. no toż przecie mówię :gwizdanie: gratuluje tytułu
  10. gratulacje
  11. a następnego dnia :sick3: :sick3: :wallbash: :wallbash: co się wczoraj stało nie mam siły wstać ;( już więcej się nie napije kto mnie namówił na miałem byś silny a wyszło jak zawsze :doh1: ale słońce głośno świeci ..... :kox: :polew:
  12. Kali w przywitanie Moropfa to ja Świeżaka bym nie mieszał :polew:
  13. http://www.a4-klub.pl/smf/ahh1zafnavgajmanbatj_wymiana_termostatu_fotostory-t4521.0.html;msg60098#msg60098 pod alternatorem szukaj plastikowego króćca
  14. to chyba będzie 058 145 778 (dla pewności niech ktoś potwierdzi )
  15. akurat do IC to podejdzie bo jest na opaskę ale nie podejdzie do plastikowej rury bo w awx jest szybko złączka
  16. cieszę się _ lepiej się śmiać niż płakać a ja tylko żartowałem z tymi 4x - zawsze odpisujesz tak jak trzeba [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 08:31_________________________________________________i w ogóle to
  17. a ktoś Ty :?: właśnie miałem pytać, to jakiś nowy ?
  18. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  19. w sumie to już pan jest a to piszczenie to ja w środku go prawię nie słyszę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.