Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B6 AVB] Czy turbina AWX będzie pasować do AVB?
Czyli BRB pasuje nawet bez przejściówki? tak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B6 AVB] Czy turbina AWX będzie pasować do AVB?
turbo awx/avf to Gt1749VA
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co Wy piechotą chodziliście wszędzie ? kRzyniu przeca noc muzeów była i wszystkie knajpy zajeb... a w centrum korki jak w szczycie no tak też myślałem jak tam się impra udała ?
-
Garwolin i okolice spot........
to może na za tydzień się umówimy większą ekipą? Za tydzień mnie nie ma, za dwa jak już Armistead'owi moze juz zrobia fure wiec pewnie we 2 byśmy przyjechali moze jeszcze Janjazda dał by rade no to wstępnie ustawiamy się na niedzielę 30 maja, tak ? ok
-
[B6 AVB] Czy turbina AWX będzie pasować do AVB?
pewnie koło 4 tyś zł :> w skodzie nowa coś ok 6,5 tysia także nie 4
-
Garwolin i okolice spot........
to może na za tydzień się umówimy większą ekipą? Za tydzień mnie nie ma, za dwa jak już Armistead'owi moze juz zrobia fure wiec pewnie we 2 byśmy przyjechali moze jeszcze Janjazda dał by rade no to wstępnie ustawiamy się na niedzielę 30 maja, tak ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co Wy piechotą chodziliście wszędzie ?
-
Garwolin i okolice spot........
to może na za tydzień się umówimy większą ekipą?
-
Garwolin i okolice spot........
to co może jutro ? Kowi wpadniecie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no toż przecie mówię :gwizdanie: gratuluje tytułu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gratulacje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a następnego dnia :sick3: :sick3: :wallbash: :wallbash: co się wczoraj stało nie mam siły wstać ;( już więcej się nie napije kto mnie namówił na miałem byś silny a wyszło jak zawsze :doh1: ale słońce głośno świeci ..... :kox: :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali w przywitanie Moropfa to ja Świeżaka bym nie mieszał :polew:
-
[B6 AVF] Gdzie znajduje sie termostat i jak go wymienić??????
http://www.a4-klub.pl/smf/ahh1zafnavgajmanbatj_wymiana_termostatu_fotostory-t4521.0.html;msg60098#msg60098 pod alternatorem szukaj plastikowego króćca
-
[B5 AEB] Potrzebuję numer katalogowy "przewodu smarujacego turbine"
to chyba będzie 058 145 778 (dla pewności niech ktoś potwierdzi )
-
[ALL B5] Jak sie to nazywa fachowo
akurat do IC to podejdzie bo jest na opaskę ale nie podejdzie do plastikowej rury bo w awx jest szybko złączka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cieszę się _ lepiej się śmiać niż płakać a ja tylko żartowałem z tymi 4x - zawsze odpisujesz tak jak trzeba [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 08:31_________________________________________________i w ogóle to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ktoś Ty :?: właśnie miałem pytać, to jakiś nowy ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sumie to już pan jest a to piszczenie to ja w środku go prawię nie słyszę