Treść opublikowana przez krzyniek
-
Liga Mistrzów 2009-2010
1:0 dla BM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
a mi się zawsze siostra poloneza podobała
-
Liga Mistrzów 2009-2010
no i czerwony kartonik dla francuza ....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B5 AJM] Pedał sprzęgła został w połowie położenia
też skłaniałbym się ku tej wersji, dla pewności sprawdź
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Liga Mistrzów 2009-2010
;( wczoraj już nie dałem rady nic komentować, byłem w nic trzeba czekać na rewanż
-
Gdzie jest akumulator w Q7 ?
a6 (nie pamiętam c4/5) pod tylną kanapą i czasem może spalić się autko jak poprzeciera się osłona i stelaż od kanapy dotknie do biegunów aku
-
[B5 AJM] Kolektor dolotowy - jakie śruby
jest tak samo ja w wyżej wymienionych
-
[B5 AFN] Jakie wtryski
a ja znalazłem np coś takiego http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t30217.0.html;highlight=wtryski+do+afn+oznaczenie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema zapraszamy na spoty warszawskie
-
[ALL B5] Jarzma pod tarcze 312mm do A4 z jakich dokladnie modeli aut pasuja??
do b5 nie będą pasować [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 09:23_________________________________________________ moim zdaniem będą pasić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
[ALL B5] Jarzma pod tarcze 312mm do A4 z jakich dokladnie modeli aut pasuja??
olovski najlepiej będzie jak po prostu zadzwonisz do kolesia np z aukcji inter. zacisku od a6 2,5tdi i po prosisz żeby Ci powiedział jakie tarcze były i zmierzył Ci jarzmo, radzę CI tak bo sam się naciąłem kupując jarzma dla siebie i dla Iversona, na szczęście było nie daleko i odwiozłem a oni mi oddali kasę, uff Ive kupił później na alledrogo od a6 a ja znalazłem na szrocie od golfa IV
-
Liga Mistrzów 2009-2010
no bo chyba nie grała ja innego wyniku jak wygrana nad realem nie obstawiałem, już nie mogę się doczekać meczu z Interem chyba będzie
-
Wypadek samolotu
czerwony tydzień przed nami też mi się tak wydaje marszałek sejmu obejmując funkcję prezydenta RP powinien stanąć "ponad podziałami"
-
Wypadek samolotu
Widzę kolego, ża żarty Ci się trzymają... :wallbash:W tym wypadku jest to nie na miejscu! A wracając do premiera to wszyscy wiedzą, że nie lubił Prezydenta ale myślę, że w tej sytuacji nie jest radosny! :wallbash: dokładnie !!!! a samolot jakby nie przeszedł przeglądu tech. to by nie poleciał jak we czwartek więc to pogoda (złe warunki) kiepski stan lotniska i stres pilotów - tu szukałbym przyczyn
-
Wypadek samolotu
nie było go przecież już posiedzenie rządu zwołał Tusk był parę dni wcześniej ...
-
Wypadek samolotu
Putin ma stanąć na czele ros. komisji śledczej
-
Wypadek samolotu
trzeba poczekać na pewne info bo jak na razie to tylko takie pobieżne ustalenia
-
Wypadek samolotu
dwie godziny krążyli, mogli od razu lecieć na inne i po prostu dojechać
-
Wypadek samolotu
nasz naród jest chyba skazany na ciągłe tragedie i cierpienie ;(
-
Wypadek samolotu
nie no chyba do tego by się nie posunęli
-
Wypadek samolotu
z tego co teraz pokazują to tylko jakieś fragmenty samolotu widać, szczątki