Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    1:0 dla BM
  2. a mi się zawsze siostra poloneza podobała
  3. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no i czerwony kartonik dla francuza ....
  4. też skłaniałbym się ku tej wersji, dla pewności sprawdź
  5. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ;( wczoraj już nie dałem rady nic komentować, byłem w nic trzeba czekać na rewanż
  6. a6 (nie pamiętam c4/5) pod tylną kanapą i czasem może spalić się autko jak poprzeciera się osłona i stelaż od kanapy dotknie do biegunów aku
  7. jest tak samo ja w wyżej wymienionych
  8. a ja znalazłem np coś takiego http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t30217.0.html;highlight=wtryski+do+afn+oznaczenie
  9. siema zapraszamy na spoty warszawskie
  10. do b5 nie będą pasować [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 09:23_________________________________________________ moim zdaniem będą pasić
  11. olovski najlepiej będzie jak po prostu zadzwonisz do kolesia np z aukcji inter. zacisku od a6 2,5tdi i po prosisz żeby Ci powiedział jakie tarcze były i zmierzył Ci jarzmo, radzę CI tak bo sam się naciąłem kupując jarzma dla siebie i dla Iversona, na szczęście było nie daleko i odwiozłem a oni mi oddali kasę, uff Ive kupił później na alledrogo od a6 a ja znalazłem na szrocie od golfa IV
  12. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no bo chyba nie grała ja innego wyniku jak wygrana nad realem nie obstawiałem, już nie mogę się doczekać meczu z Interem chyba będzie
  13. czerwony tydzień przed nami też mi się tak wydaje marszałek sejmu obejmując funkcję prezydenta RP powinien stanąć "ponad podziałami"
  14. Widzę kolego, ża żarty Ci się trzymają... :wallbash:W tym wypadku jest to nie na miejscu! A wracając do premiera to wszyscy wiedzą, że nie lubił Prezydenta ale myślę, że w tej sytuacji nie jest radosny! :wallbash: dokładnie !!!! a samolot jakby nie przeszedł przeglądu tech. to by nie poleciał jak we czwartek więc to pogoda (złe warunki) kiepski stan lotniska i stres pilotów - tu szukałbym przyczyn
  15. nie było go przecież już posiedzenie rządu zwołał Tusk był parę dni wcześniej ...
  16. Putin ma stanąć na czele ros. komisji śledczej
  17. trzeba poczekać na pewne info bo jak na razie to tylko takie pobieżne ustalenia
  18. dwie godziny krążyli, mogli od razu lecieć na inne i po prostu dojechać
  19. nasz naród jest chyba skazany na ciągłe tragedie i cierpienie ;(
  20. nie no chyba do tego by się nie posunęli
  21. z tego co teraz pokazują to tylko jakieś fragmenty samolotu widać, szczątki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.