Treść opublikowana przez krzyniek
-
[AFN+] Keżorowóz
bo w tym kraju na większych się nie da jeździć ja mam skromne 16" i większych nie wsadzę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zależy co pragniesz? alk? doopy? bo z reguły to dooopami się nie dzielimy [no chyba że poziek z moskalem ale to inna bajka]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pieprzysz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raczej chodzi mu że swoją ośką możesz sobie ... . :gwizdanie:
-
RS4 B5
w wawie na spocie jest rs4 B5 [niestety nie pamiętam nicka kolegi może dlatego że rozmawiałem z nim tylko raz]
-
[ALL B5] Co to za wtyczka (foto)???
nie przesadzajmy nie ma za co
-
[ALL B5] Co to za wtyczka (foto)???
w aucie poliftowym były dwa klaksony (po prawej i lewej stronie) lewy jest nad kierownicą powietrza do coolera
-
Spoty LRY - odwołane
to gdzie tam macie takie wspaniałe balety
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
:oklaski: dziś było ciężko i mecz łeb w łeb
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
jedziemy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.autokrata.pl/artykul/niemiecki-szrot-7871
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
tzn dokładnie chodziło mi o to że próba ściemniania razem z deską może nie wyjść zbyt dobrze, ale jestem za tym żeby regulować natężenie wskaźnika osobno czyli przełącznik jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem albo jasno albo ściemnione (jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ustawić dechę na średnio jeżdżę na max jasno albo na max ciemno albo w ogóle nie zwracam na to uwagi )
-
[ALL B5] Co to za wtyczka (foto)???
kostka od lewego klaksonu
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
dobrze gada, dać mu wódki i tu sie zgodze po co kombinowac jezeli mozna sie wpiac w ori instalacje i wszystko miec taak jak nalezy proszę bardzo, napiszcie nam o efektach swoich prac... nie wiem czemu wątpisz w takie podłączenie ja ma podświetlanie przycisku spryskiwania reflektorów i działa tak jan należy podświetlanie przycisku to nie to samo co podświetlanie dokładanych budzików, chociażby dlatego jak już kolega michal_s87 wyżej napisał poza tym w tych budzikach są dwa sposoby zasilania podświetlania (kabelek do jasnego podświetlania i kabelek do ciemniejszego) i próba ściemniania tego jasnego może nie wyglądać za dobrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na ogólny wrzuć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
puknąłeś ??? :naughty: :naughty: :naughty: chyba w zaspę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na b6 stać ale na płyn do sprysków już nie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema zapraszamy na spoty warszawskie
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
cudów nie ma ale jest [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 19:41_________________________________________________upss chyba pochwaliłem :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 19:45_________________________________________________ :oklaski: jeszcze tylko Czechów ograć
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
no rychtować się