Treść opublikowana przez krzyniek
-
Montaż tempomatu A4 B5
co w tym dziwnego ? robił to dla siebie, spokojnie i dokładnie nie sztuka zrobić coś w pół godziny i połowę osłon połamać itd
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
dobrze gada, dać mu wódki i tu sie zgodze po co kombinowac jezeli mozna sie wpiac w ori instalacje i wszystko miec taak jak nalezy proszę bardzo, napiszcie nam o efektach swoich prac...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema zapraszamy na spoty warszawskie
-
[B5 AFB] Chłodnica oleju
tak masz chłodnicę oleju
-
[ALL B5] Akumulator bez osłony w przedlifcie - zabezpieczacie czymś?
chyba podszybie całe podszybie na pewno + dokupujesz osłonę i tą uszczelkę trzymającą
-
[B5 AVV] Migająca czerwona kontrolka
no to płyn hamulcowy do sprawdzenia
-
[B5 AVV] Migająca czerwona kontrolka
sprawdź stan aku
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
to się koleś pomylił w aukcji bo ten http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=220541567623 podpisał nr z literką K a on nawet nie jest podobny do tego z etki
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
no to bardzo prawdopodobne że ze skody wiem nawet z jakiej aukcji widziałem tam i Ciebie i Spetsnaza
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
panowie mam krótkie pytanie k. ssący od awx ma nr.038129713 AJ ja znalazłem k.ssące o nr 038129713 K i 038129713 AP (już wiem od Kowi_ego że montowany był w AVB) czym one się różnią od tego od awx i ewentualnie czy będą pasować do ajm_a ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie rano -19
-
Strefa Śmiechu
Trzech mężów spiera się którego żona jest bardziej naiwna. Moja poszła na prawko i myśli że kupie jej ąudiczke - mówi pierwszy. to nic . Moja kupiła farbę i myśli że pomaluje jej mieszkanie.- mówi drugi. To nic moja jedzie do sanatorium , kupiła dziesięć kondomów i myśli że będę dojeżdżał. - Jasiu chodź napijesz się ze mną wódeczki. - Ależ tato! - No co, ja ci pomogłem odrobić lekcje... Do sklepu wbiega facet i pyta sprzedawcy: - Jest cukier w kostkach??? - Nie ma! - Odpowiada sprzedawca - A jakaś inna, tania bombonierka dla teściowej? Niemiec, Polak i Rosjanin kłócą się, gdzie najszybciej powstają inwestycje. Niemiec mówi: - Jak ja jadę rano do roboty i budują nową fabrykę samochodów, to jak jadę następnego dnia to już z taśmy zjeżdżają nowe auta. Rosjanin mówi: - To jeszcze nic. Jak ja idę rano do pracy i budują nowy wieżowiec, to jak wracam z powrotem - to na balkonie tego wieżowca już pieluszki się suszą. Na to Polak: - A u nas, jak trzech architektów siada do projektu gorzelni, to już za 3 godziny wszyscy są narąbani. – Tatusiu, czy ty wiesz, że mama jest lepszym kierowcą od ciebie? – Chyba żartujesz? – Uwierz mi. Sam mówiłeś, że przy zaciągniętym hamulcu ręcznym samochód nie ruszy z miejsca, a mama wczoraj przejechała prawie 15 kilometrów! Państwo Putinowie wyjeżdżają z domu na weekend. W połowie drogi Ludmiła pyta się Władymira: - Pamiętałeś, żeby gaz wyłączyć? - Polakom? Tak Spytałem dziś żonę: - Wczoraj w nocy, gdy się kochaliśmy, udawałaś...? - Nie - odpowiedziała - naprawdę spałam :gwizdanie: Zagadka. Na łące leży facet, na plecach ma plecak, wokół latają muchy. Pytanie: Co jest w plecaku? .....Odpowiedź: Spadochron.
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
nie oczekuje samych wygranych dziś nie zachwycali szczególnie Bielecki...
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
Słoweńcy dobrze i "wysoko" bronią ...[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 20:19_________________________________________________wymęczony remis....
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
no to gramy
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
no panowie hymny już grają więc za chwilę zaczynamy
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
dodam że dziś gramy ze Słowenią która ograła Szwedów a zremisowała z Niemcami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
Montaż tempomatu A4 B5
mohommed jak masz auto jak w opisie (B6) nie potrzebujesz wiązki, tylko manetkę i ewentualnie moduł pod kierownicę
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
heh ... Krzyniek zrobił i pozwolił Ci skopiować pomysł to chyba najlepsze rozwiązanie, tylko ja użyłem bardziej dyskretnego przełącznika mało tego pokuszę się o stwierdzenie że nie da się podłączyć tak samo wskaźnika bost i np temp oliwy bo temp oliwy musi mieć podany prąd na kabel (nie pamiętam koloru) ale od "jasnego" podświetlania i tylko dołączany kabel pomarańczowy (ciemniejsze podświetlanie)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- [B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
dla niedowiarków- Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
:oklaski: - Nowicjusz - wątek powitalny