Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. dolej spirytu do zbiorniczka albo podgrzej zbiorniczek zapalniczką ale w ogóle to będziesz kozak jak połączysz obie te czynności ok, mam bimber może być chodź nie ukrywam szkoda go trochę
  2. siema pany co zrobić z płynem od sprysków, dolać zimowego ? czy jakość próbować wylać letni ? i dopiero nalać zimowego ?
  3. padłem :polew: :polew: nie ma to jak przeczytać coś śmiesznego z rana
  4. a ja "pamiętam" tyle że jechałem z mamą na porodówkę radiowozem milicji, nie wolno było jechać swoim autem a karetki były w jakiejś akcji, w szpitalu się śmiali że Ci co się urodzili to "generały"
  5. siema napadało i dalej sypie, co gorsza i wieje wiatr
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/dla_niektorych_tunerow_niemozliwe-t93513.30.html
  7. pewnie robi kobiecie śniadanie A moze pojechal wybrac pierscionek... a potem: Prosty komunikat werbalny jako gwarancja efektywności przekazu informacji: - Nataszko, zjedz kawałeczek tortu! - Dziękuję, Jureczku, nie chcę. - No spróbuj, bardzo smaczny! - Nie, dziękuję. Ja po osiemnastej już nie jem nic słodkiego. - Nataszko, proszę. Jureczku, ja deserów w ogóle nie jadam... - Żryj ten tort, karwa! Pierścionek w nim jest, żenić się z Tobą chcę!
  8. Zwariowałeś Wybrałem - ale sam nie wiem czy dobrze zrobiłem no nie zwariowałem tylko na dwa mnie nie stać joł bicze Nie chodzi mi o cenę, bo zegarki fajne, tylko, że STWORZYŁEŚ stronkę, po to aby wybrać między białym i czarnym widać różowych nie robią :gwizdanie:
  9. siema..... pindolki Boberek
  10. Moskal ma dwa konta :gwizdanie: jego parówa się sama zarejestrowała http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/parowa-u44577.html
  11. siema zapraszamy na spoty warszawskie
  12. + 100zł za zajęcie się żoną ... no jeśli klient ma żonę to oczywiście że tak ps. dzięks Nosfer za uzupełnienie oferty
  13. e no to ja jako że nie z miasta mogę zaoferować niższe stawki: za wysłuchanie 200plnów za mechanikę 200plnów
  14. a wyglądasz na takiego któremu sie zdarza , i to nawet bardzo czesto :polew:cześć piękny inaczej
  15. czujnik jest tam gdzie w każdym a4 między zderzakiem a chłodnicą jest jakiś koleś na allegro który naprawia wyświetlacze fis- poszukaj co do wskazań temp to poszukaj było już na forum
  16. to kiedy w końcu ta impreza ??? no masz napisane w sobotę
  17. a Ty gdzie jesteś ? żeś śnieg zobaczył
  18. o kufra ..... bry
  19. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  20. jeden mroczek kiedyś zajechał autem pod polibudę w wawie, zaparkował w miejscu niedozwolonym a ochroniarz do niego tu nie wolno Ci parkować a ten do niego "spier*** jestem aktorem"
  21. ale jedna gołotorunda to chyba krócej trwa ja po walce zobaczyłem mroczk(a)i z kamerą i mi się nie dobrze zrobiło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.