Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema bramki z meczu francja-irlandia, przede wszystkim bramka w 102 minucie dla francji... sami zobaczcie bo szkoda słów... Howard Webb przy nim to mały pikuś
-
Montaż tempomatu A4 B5
jak sie nie ma pojecia to sie nie bierze nie wiem co tu krzyniek nadoradzal.... ja też nie wiem i nie przypominam sobie żebym coś Ci andrzejd00017 doradzał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w ten piękny cieplutki poranek :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
pozdrowienia dla kierowcy i pasażerki srebrnej a4 b5 WF 50XXX spotkanej na wale miedzeszyńskim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do podwozia to http://i.demotywatory.pl/uploads/1258460560_by_pall04_500.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema i zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myślę podobnie
-
Strefa Śmiechu
On - dres pełną gębą, a raczej szyją Ona - panna dresa, oczywiście tipsy nienaganne, pasek zamiast spódniczki itp. Ona: - Misiu, no ale dlaczego uderzyłeś mnie w twarz On: - Jebłem Ci, to Ci jebłem. Na ch.. drążysz temat ? _________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
On - dres pełną gębą, a raczej szyją Ona - panna dresa, oczywiście tipsy nienaganne, pasek zamiast spódniczki itp. Ona: - Misiu, no ale dlaczego uderzyłeś mnie w twarz On: - Jebłem Ci, to Ci jebłem. Na ch.. drążysz temat ? _________________
-
[B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
nie wiem jak jest do ori zegarów... ja podłączyłem wg etki wykręcając jedną małą śrubkę zaślepiająca u podstawy filtra oleju nad chłodniczką oleju
-
[B5 AAH] Nie działające światła stop i tempomat....
od stopu jest ten z oznaczeniem 945-50 co do tempomatu to masz pneumatyczny czy elektroniczny?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł CKM_y
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal wyciągnie pomocną dłoń jak zawsze ja też mogę wyciągnąć pomocną dłoń tylko wszystkim ona kojarzy się z liściem :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z Poźkiem na pewno nie , bo my zawsze pukamy we dwoje nie przypominam sobie K na rozkładzie we dwoje czy we dwóch
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
ostatnio widziałem taką klapę
-
[B5 AEB] Manetka od kierunkowskazów nie odbija
może coś pomoże http://www.audimania.eu/forum/viewtopic.php?t=7832
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- System audio w a4/b5 2000 r. [bose czy standart]
nie mam bose a mam to wszystko więc to trochę nie tak :gwizdanie: to by się zgadzało- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Michał po co Ci koło 20cali? coś dla rezających xenony http://indy.pp.ru/Xenon_H7/part3/index.html :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sensie ???? no to widać jak czytacie co piszecie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzę ze co niektórzy jadą po bandzie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mówi mi tylko że masz własnie egzamin :decayed: nie mówię nie mam :gwizdanie: - Nowicjusz - wątek powitalny