Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. proponuje dokleić temat http://www.a4-klub.pl/smf/all_turbo_timer_apexi_jak_podlaczyc-t100927.0.html
  2. bajk obejrzyj parę stron wcześniej tam masz więcej rodzynków z Rosji
  3. ale jak widać czajna zrobiła wrażenie
  4. a jakie usta.... do
  5. A jak Poziek Trza byc twardym - ZAWSZE [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 09:06_________________________________________________Solar zapytaj sie jej czy jest zainteresowana i jesli tak to niech smialo atakuje na GG do mnie Poziek jest jak już to Spanky napisał "miętki" moro99 może zapodaj temat na www.wizaz.pl
  6. Nosfer zaproś ja na spota :gwizdanie: a i jeszcze jedno: czy ten brak rozumu nadrabia jakoś czy nie ?
  7. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    szkoda ich, bo nie zasłużyli na przegraną
  8. Czujnik znajduje się w zamku
  9. siema ogry a jakby Tobie wyciągnęli jakieś intymne foto i zapodali na forum to czy nie zamknął byś się w sobie
  10. siema to jest też dobre, pani na początku http://www.smog.pl/wideo/30276/wszyscy_kochamy_rosje_sprawdz_za_co/ też chce takie maleństwo :gwizdanie: http://www.smog.pl/wideo/30096/audi_tt_i_jaguar_bogactwo_psuje/
  11. te tarcze...obiły mi się o oczy że sooooom ale już ich nie ma czy jak
  12. Poziek czytasz pw czy ktoś CI je przechwytuje
  13. ja nie ma dwóch lewych rąk to da radę [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 12:09_________________________________________________ Jak w zyciu no chyba że ktoś jedzie bez gumy :gwizdanie: wtedy to go nie dotyczy
  14. nie wiem czy nie mam....lokne dzisiaj w :trytytka garage" i dam ci znać dzięks
  15. miśki to na prawdę nikt nie ma starej tarczy ham 288mm ?
  16. nagrałeś filmik ta kur.wa nie miałem co robić... ręce miałeś zajęte - to wiadomo , ale fona mogłeś w zębach trzymać chyba nie za bardzo... przymarzł by mu
  17. mi też się zdarza jeździć na oparach ale jeszcze mi nie zgasł w zimie to nie schodzę na mniej jak pół zbiornika
  18. nagrałeś filmik
  19. bry widzę że się z rańca zasysa coś z netu :gwizdanie:
  20. no ale pany poważnie nie ma nikt jednej tarczy 288mm
  21. właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co no to po ptakach może ktoś inny ma??? złom zbieramy ? :decayed: jebnij kobicie talerz z kuchni to bedziesz mial ceramiczne polecasz z doświadczenia skad wiesz? sprawdza sie za***iście,zaloz to sie przekonasz ale nie wiem czy mi w fele wejdą mam tylko 16" :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.