Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co no to po ptakach może ktoś inny ma??? złom zbieramy ? :decayed: jebnij kobicie talerz z kuchni to bedziesz mial ceramiczne polecasz z doświadczenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potrzebuje na jutro jedną sztukę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co no to po ptakach może ktoś inny ma???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ciemne audi b5 co zawadziło i ścięło lewe słupki to od nas ktoś ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakby ktoś chciał to mogę mu pomóc zakupić i przywieść: na eby.de http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=turbo+timer+audi+&_sacat=See-All-Categories[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 14:42_________________________________________________ ładnie dzięks będziesz jutro na spocie :?:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mój wygląda tak (foto z tel)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na żywca ładnie wygląda spox- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale kiepsko pasuje do reszty można powiedzieć jak kij do dooopy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe gdzie jeszcze kieszonki wymyślą chyba starawa już ale by ją http://www.youtube.com/watch?v=SnpSd0RyKDA&feature=player_embedded- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale kufa zimno- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- [B5 AJM] Nieodbijające sprzęgło
gzrybol poczytaj trochę Ci się temat rozjaśni http://www.audi80.pl/b4-20e-sprzeglo-i-pompa-od-sprzegla-vt9042.htm- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to już przesada albo desperacja jak coś to robię nalewkę i posiadam też "uśmiech sołtysa" "księżycówkę" czy jak tam to inaczej zwał- [ALL B5] Brak kierunkowskazów
zajrzyj np do tematu "montaż tempomatu" i będziesz wiedział jak dobrać się do manetek co do kierunków to albo manetka siadła albo przerywacz(ale w tym wypadku raczej świeciły by ciągłym światłem)- [ALL B5] Kolorowy fis w b5.
chodzi mu o wymianę na ten z nowszych modeli np b7 - tam jest "więcej kolorowy" niż ten w b5- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to nas przebiłeś :polew:- Mam Talent - Typujemy zwycięzców II edycji
zrób ankietę i podaj nagrody bedziem głosować- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za 4 zł brutto mogę wziąć .uj niech stracę dam 6pln- [B6 AWX] Bezpiecznik nr 11
problem rozwiązałeś ale na przyszłość..... tak samo jak manetkę, wciskasz sprzęgło i patrzysz czy zmieniają się wartości- Mam Talent - Typujemy zwycięzców II edycji
Dzo Dzo jakie przewidziałeś nagrody? w dzisiejszych czasach nic nie obstawiajcie za darmo Dzo Dzo założył temat więc nagrody też pewnie ma :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 12:18_________________________________________________ to wyciągnij jej baterie, znowu będziesz najlepszy :polew: jechane :polew: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.