Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. ja wam proponuje skakać nad wodą http://studio.wp.pl/i,Fatalny-skok-na-bungee,mid,784639,wideo.html?ticaid=18f7d
  2. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    4D0 953 513 P albo M
  3. ten już sie nie liczy na mieście - tera rządzi TurboDymoMan...zna 1500 Bitów ale przynajmniej wiemy jakie towarzystwo ma Boberek na rowerach
  4. ładny który to ?
  5. sak maj bolls hokus pokus Łukasz weź mu coś napisz co to za jakieś niezdrowe układy :gwizdanie:
  6. o co cho ??? :naughty: :naughty: :naughty: no dziś Al parę dni temu ja starzejemy się panie :gwizdanie:
  7. bry niestety , mam teraz dalej do pracy no ostatnio co raz to ktoś go wyprzedzi :gwizdanie:
  8. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  9. siemka i zapraszamy na spoty warszawskie
  10. no chyba żartujesz z tego co o nich słyszałem to spalanie spada o jakiś 1L/100km
  11. bo organizatora brak :polew: :polew: Krzyniek zrobiłes kierunki?? Na forum niedawno ktoś dał tutorial sam musze sie wziaść za to heh już mi się nie chce pisać bo byłem chyba że 2x i nikt nie przyjechał kierunki ale działają, naprawiły się chwilowo
  12. Gość chciał rozweselić żonę przebywającą właśnie TE DNI, zadając jej pytanie: - Ile kobiet, ze stresem przedmiesiączkowym, jest potrzebnych by wymienić przepaloną żarówkę? Odpowiedź żony brzmiała: - Jedna! Tylko jedna! A wiesz DLACZEGO? Ponieważ jest jeszcze ktoś w tym domu, kto wie JAK wymienić przepalona żarówkę! Wy, mężczyźni byście się nawet nie zorientowali, że jest PRZEPALONA! Siedzielibyście w ciemnościach TRZY DNI, zanim byście zrozumieli, że coś K***A jest nie tak! A jeśli to już zrozumiecie, to nie jesteście w stanie znaleźć w domu zapasowej żarówki, pomimo tego, ze od 17 lat SĄ ZAWSZE w tej samej p*********j szafce ! A jeżeli już stałby się CUD i w jakiś niewytłumaczalny sposób znajdziecie w końcu te pi****lone żarówki, to przez dwa je**ne dni problemem nie do pokonania będzie POSTAWIENIE KRZESŁA pod żyrandolem i WYMIENIENIE tej PI****LONEJ ZARÓWKI. Kolejne DWA ku****kie dni zajmie wam ODSTAWIENIE tego je****go KRZESŁA z powrotem na miejsce! A w miejscu gdzie stało, i tak na podłodze zostanie pi****lony, PUSTY, ZGNIECIONY KARTONIK po wkręconej, nowej żarówce bo wy nigdy k****a, ale to NIGDY NIE POTRAFICIE po sobie posprzątać! Gdyby nie my, to byście do usranej śmierci brnęli po pachy w śmieciach, i dopiero gdyby zginął wam PI****LONY PILOT OD TELEWIZORA, zatrudnilibyście pod hasłem: "AKCJA RATUNKOWA" całą pi****loną armię do tego je***ego sprzątania! I TAK KU**A DO ZAJE***IA, CAŁE ŻYCIE Z KRETYNAMI.. I tu nastąpiła chwila ciszy po której mąż usłyszał: - Przepraszam kochanie, o co pytałeś?
  13. eee lipa temat zamknięty .... ale paździoch :polew: d*py całkiem całkiem co cwaniaki a6 wam się nie podoba :polew:
  14. to obserwuj ten wątek (chodź tu to ciężko coś zorganizować) albo wątek spotów mińskich
  15. siema (cyt.) "zbieranino cwaniaków " :polew:
  16. Nosfer chyba AMW
  17. w przeciągu ostatniego pół roku na 100% chociażby to że w Rumunii jest korupcja i przez to Rumunii przepadnie 2/3 pieniędzy unijnych (czy coś w tym stylu, sum dokładnie nie pamiętam)
  18. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    mentryb wg pierwszego
  19. z tego co pamiętam to były kolega z forum "murzyn" nie opowiadaj glupot jak nie wiesz co sie stalo murzynowi w ajm...aju no to dawaj ktos musi przetrzec szlaki w ajm nie opowiadam, jak jesteś taki oświecony to powiedz chętnie posłuchamy co się stało murzyn mial turbohybrydowe ,ktore podczas jazdy na autobanie padlo ,a dalej sobie mozesz sam dopisac cos sie stalo z silnikiem... ok
  20. z tego co pamiętam to były kolega z forum "murzyn" nie opowiadaj glupot jak nie wiesz co sie stalo murzynowi w ajm...aju no to dawaj ktos musi przetrzec szlaki w ajm nie opowiadam, jak jesteś taki oświecony to powiedz chętnie posłuchamy co się stało
  21. jak już to 1-1 ciekawe czy załapiesz
  22. spoko taką fotę ma na nk masz inną
  23. Z dedykacją dla mnie :kox: :kox: Poziek dla Ciebie to tam jest inna fota i dedykacja ot tej pani po lewej [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 15:35_________________________________________________ w główce to ona chyba za wiele nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.