Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja wam proponuje skakać nad wodą http://studio.wp.pl/i,Fatalny-skok-na-bungee,mid,784639,wideo.html?ticaid=18f7d
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze jaka
-
Montaż tempomatu A4 B5
4D0 953 513 P albo M
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten już sie nie liczy na mieście - tera rządzi TurboDymoMan...zna 1500 Bitów ale przynajmniej wiemy jakie towarzystwo ma Boberek na rowerach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ładny który to ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sak maj bolls hokus pokus Łukasz weź mu coś napisz co to za jakieś niezdrowe układy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o co cho ??? :naughty: :naughty: :naughty: no dziś Al parę dni temu ja starzejemy się panie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry niestety , mam teraz dalej do pracy no ostatnio co raz to ktoś go wyprzedzi :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chyba żartujesz z tego co o nich słyszałem to spalanie spada o jakiś 1L/100km
-
Garwolin i okolice spot........
bo organizatora brak :polew: :polew: Krzyniek zrobiłes kierunki?? Na forum niedawno ktoś dał tutorial sam musze sie wziaść za to heh już mi się nie chce pisać bo byłem chyba że 2x i nikt nie przyjechał kierunki ale działają, naprawiły się chwilowo
-
Strefa Śmiechu
Gość chciał rozweselić żonę przebywającą właśnie TE DNI, zadając jej pytanie: - Ile kobiet, ze stresem przedmiesiączkowym, jest potrzebnych by wymienić przepaloną żarówkę? Odpowiedź żony brzmiała: - Jedna! Tylko jedna! A wiesz DLACZEGO? Ponieważ jest jeszcze ktoś w tym domu, kto wie JAK wymienić przepalona żarówkę! Wy, mężczyźni byście się nawet nie zorientowali, że jest PRZEPALONA! Siedzielibyście w ciemnościach TRZY DNI, zanim byście zrozumieli, że coś K***A jest nie tak! A jeśli to już zrozumiecie, to nie jesteście w stanie znaleźć w domu zapasowej żarówki, pomimo tego, ze od 17 lat SĄ ZAWSZE w tej samej p*********j szafce ! A jeżeli już stałby się CUD i w jakiś niewytłumaczalny sposób znajdziecie w końcu te pi****lone żarówki, to przez dwa je**ne dni problemem nie do pokonania będzie POSTAWIENIE KRZESŁA pod żyrandolem i WYMIENIENIE tej PI****LONEJ ZARÓWKI. Kolejne DWA ku****kie dni zajmie wam ODSTAWIENIE tego je****go KRZESŁA z powrotem na miejsce! A w miejscu gdzie stało, i tak na podłodze zostanie pi****lony, PUSTY, ZGNIECIONY KARTONIK po wkręconej, nowej żarówce bo wy nigdy k****a, ale to NIGDY NIE POTRAFICIE po sobie posprzątać! Gdyby nie my, to byście do usranej śmierci brnęli po pachy w śmieciach, i dopiero gdyby zginął wam PI****LONY PILOT OD TELEWIZORA, zatrudnilibyście pod hasłem: "AKCJA RATUNKOWA" całą pi****loną armię do tego je***ego sprzątania! I TAK KU**A DO ZAJE***IA, CAŁE ŻYCIE Z KRETYNAMI.. I tu nastąpiła chwila ciszy po której mąż usłyszał: - Przepraszam kochanie, o co pytałeś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee lipa temat zamknięty .... ale paździoch :polew: d*py całkiem całkiem co cwaniaki a6 wam się nie podoba :polew:
-
Garwolin i okolice spot........
to obserwuj ten wątek (chodź tu to ciężko coś zorganizować) albo wątek spotów mińskich
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema (cyt.) "zbieranino cwaniaków " :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer chyba AMW
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
w przeciągu ostatniego pół roku na 100% chociażby to że w Rumunii jest korupcja i przez to Rumunii przepadnie 2/3 pieniędzy unijnych (czy coś w tym stylu, sum dokładnie nie pamiętam)
-
Montaż tempomatu A4 B5
mentryb wg pierwszego
-
[B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
z tego co pamiętam to były kolega z forum "murzyn" nie opowiadaj glupot jak nie wiesz co sie stalo murzynowi w ajm...aju no to dawaj ktos musi przetrzec szlaki w ajm nie opowiadam, jak jesteś taki oświecony to powiedz chętnie posłuchamy co się stało murzyn mial turbohybrydowe ,ktore podczas jazdy na autobanie padlo ,a dalej sobie mozesz sam dopisac cos sie stalo z silnikiem... ok
-
[B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
z tego co pamiętam to były kolega z forum "murzyn" nie opowiadaj glupot jak nie wiesz co sie stalo murzynowi w ajm...aju no to dawaj ktos musi przetrzec szlaki w ajm nie opowiadam, jak jesteś taki oświecony to powiedz chętnie posłuchamy co się stało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak już to 1-1 ciekawe czy załapiesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko taką fotę ma na nk masz inną
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z dedykacją dla mnie :kox: :kox: Poziek dla Ciebie to tam jest inna fota i dedykacja ot tej pani po lewej [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 15:35_________________________________________________ w główce to ona chyba za wiele nie ma