Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 16:27_________________________________________________a dziś w radio Majewski powiedział że prawdziwy kibic zawsze jest z drużyna i za nią jeździ po całym świecie i dla niego jest bez znaczenia czy drużyna wygrywa czy przegrywa tak się odniósł do akcji "pusty stadion" stwierdził także że ta akcja kibicom się nie uda ...
  2. z taką kontrolką możesz śmiało jeździć nie ma wpływu na silnik
  3. wilis72 wskazania temp.cieczy możesz sprawdzić na wyświetlaczu klimatronika i porównaj ze wskazaniami na zegarach
  4. jest jeszcze piłka ręczna to tak co do sportów drużynowych
  5. Nosfer z foty to się tylko ta pozycja zgadza reszty możemy się tylko domyślać :gwizdanie:
  6. siemka i zapraszamy na spoty warszawskie
  7. bo wiadomo jakie mamy władze pzpn, gdzie są teraz Ci piłkarze z młodzieżówki którzy odnosili parę lat temu sukcesy? Dostali już inne obywatelstwa i tyle ich w Polandii widziano no tak
  8. bo wiadomo jakie mamy władze pzpn, gdzie są teraz Ci piłkarze z młodzieżówki którzy odnosili parę lat temu sukcesy?
  9. [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 12:43_________________________________________________[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 12:51_________________________________________________[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 12:55_________________________________________________http://i.demotywatory.pl/uploads/1771_500.jpg
  10. właśnie oglądałem jakieś info i Majewski powiedział ze stworzyli wiele dogodnych sytuacji no to dziennikarze wyliczyli je i pokazali urywki meczu :polew:
  11. grunt to dobry uchwyt [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 20:26_________________________________________________
  12. Żona do męża w czasie kłótni: - Co ty sobie myślisz, ja też chcę mieć jakieś kieszonkowe! W związku z tym od dzisiaj za seks w pościeli płacisz mi 100 zł, a na dywanie 30 zł. Na to mąż: - A żeby cię babo szlag jasny strzelił... - po czym wyszedł z domu. W celibacie wytrzymał tydzień, po tym czasie przychodzi w milczeniu do żony, kładzie stówkę na stół i patrzy na nią. Żona bez słowa zaczyna się rozbierać i kieruje się w stronę pościeli. Mąż widząc to odpowiada szybko: - Nie, nie, nie, kochana, nie myśl sobie... trzy razy na dywanie i dycha z powrotem!
  13. właśnie rozmawiałem ze szwagrem z niemiec, mówi że sąsiadowi z beemki "siódemki" wyjęli w nocy: xsenonki, kierę i navi resztę zostawili, jak widać już nie opłaca się brać w całości aut
  14. myślę że paru z was było w poprzednim życiu psem lub kotem :gwizdanie: oto dowody

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.