Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. ligowe caly czas leca i jest co oglądać [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 20:54_________________________________________________ jaki wynik ?
  2. poprosiłbym coś więcej w temacie ?
  3. To nie jest takie pewne. Francesca ma grać nago ponoć. wątpię aby (prócz naszego forum) zainteresowała tym swoje przeciwniczki :gwizdanie:
  4. nie wiem czy pośladki były by zachwycone twoim zachowaniem :gwizdanie: dokładnie więcej kultury jak przystało na właścicieli ccco [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 17:48_________________________________________________ :oklaski: :>
  5. no Krzyniek i niech będzie do końca jestem za :>
  6. spiidy sprawdziłeś ? przecież parę stron wcześniej są prawie wszystkie kody potłumaczone wszyscy na łatwiznę ...
  7. z cyklu miałem talent http://www.youtube.com/watch?v=xhwGdPIzGqI&NR=1
  8. skur&&&&yto jest dobry komentarz ale hamulcy nie zaje****li :gwizdanie:
  9. Myślałem, że komputery uczelniane są wyczyszczone z plików .jpg :naughty: a myszki już dotykałeś :polew:
  10. po ptokach ale DZIEWCZYNY nic się nie stało !!!! :>
  11. to nie na moje nerwy [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 18:40_________________________________________________jeszcze asem zaje****ly
  12. spoko, żartowałem tylko takie naturalne możecie zapodawać
  13. myślę że możemy pokusić się o takie stwierdzenie nie ma się co kusić, trzeba wygrać trzeba tylko my nie gramy my możemy ino komentować
  14. myślę że możemy pokusić się o takie stwierdzenie
  15. nom na warszawskich kiedyś wklejałem :gwizdanie:Nauczycielka przychodzi ze skargą na Jasia do jego ojca: - Proszę pana, pański syn pokłócił się dziś ze mną przy całej klasie i na koniec powiedział, że mnie przeleci... - Dobrze - odpowiada ojciec Jasia - zaraz to wyjaśnię. Podchodzi do okna, otwiera je szeroko i krzyczy: - Jasiu! Jasiu! - Co tato? - słychać Jasiowy głos dobiegający z podwórka. - Czy pokłóciłeś się z panią nauczycielką dzisiaj w szkole i powiedziałeś, że ją przelecisz?! - Tak! - To przestań szwendać się po ulicy, ona już przyszła! Kobieta dzwoni do radia i mówi: - Znalazłam portfel, a tam 3000zł, czek na 10 tys. euro. Portfel jest pana Stanisława Kowalskiego zamieszkałego przy ul. Czerskiej 10 w Wa-wie. I mam gorącą prośbę... proszę panu Stasiowi puścić jakąś fajna piosenkę ode mnie. :gwizdanie:
  16. siemka zapraszamy na spociki warszawskie
  17. siemka i zapraszamy na spociki warszawskie
  18. MoorPH i nie obrabiałeś fotoszopem
  19. akurat to pewnie dlatego że ze statystyk im wychodzi że małolaty powodują najwięcej wypadków, zresztą i w innych krajach jest podobnie, u nas może nie do końca
  20. Nauczycielka przychodzi ze skargą na Jasia do jego ojca: - Proszę pana, pański syn pokłócił się dziś ze mną przy całej klasie i na koniec powiedział, że mnie przeleci... - Dobrze - odpowiada ojciec Jasia - zaraz to wyjaśnię. Podchodzi do okna, otwiera je szeroko i krzyczy: - Jasiu! Jasiu! - Co tato? - słychać Jasiowy głos dobiegający z podwórka. - Czy pokłóciłeś się z panią nauczycielką dzisiaj w szkole i powiedziałeś, że ją przelecisz?!!! - Tak! - To przestań szwendać się po ulicy, ona już przyszła! [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 11:26_________________________________________________Zdesperowana dziewczyna stoi na nadbrzezu i chce popelnic samobójstwo. Widzi to mlody marynarz, podchodzi do niej i mówi: - Nie rób tego! Zabiore cie na poklad naszego statku, ukryje, przemyce do Ameryki i zaczniesz nowe zycie. Przez caly rejs bede cie karmil, bede ci dawal radosc, a ty bedziesz mnie dawac radosc. Jeszcze nie wszystko stracone... Dziewczyna, jeszcze pochlipujaca z cicha, postanowila dac sobie jeszcze jedna szanse i poszla z nim na statek. Jak obiecywal tak zrobil - ukryl ja pod pokladem, raz na jakis czas podrzucal jej kanapke, jakis owoc lub cos do picia, a cale noce spedzali na milosnych igraszkach. Sielanke przerwal kapitan, który pewnego dnia odkryl kryjówke dziewczyny. - Co tu robisz? - zapytal surowo. - Mam uklad z jednym z marynarzy. Zabral mnie do Ameryki, karmi mnie, a ja mu pozwalam robic ze mna, co chce. Mam nadzieje, ze kapitan go nie ukarze? - Nie - odpowiedzial kapitan. - Chcialbym jednak, zebys wiedziala, ze jestes na pokladzie promu Wolin - Swinoujscie - Wolin. [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 11:27_________________________________________________Kobieta dzwoni do radia i mówi: - Znalazłam portfel, a tam 3000zł, czek na 10 tys. euro. Portfel jest pana Stanisława Kowalskiego zamieszkałego przy ul. Czerskiej 10 w Wa-wie. I mam gorącą prośbę... proszę panu Stasiowi puścić jakąś fajna piosenkę ode mnie
  21. oj lecą - zaczątki łysinki i u szanownego kolegi zauważyłem ostatnio dokładnie nawet mi na gadulca puścił tyle że też już widziałem jako fan dostałem to już wcześniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.