Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal -- żeby Ci jutro słońce mocno i za głośno nie świeciło
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
a ja wnioskuje żeby nasza reprezentacja wyglądała tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo się wkleja jedną dwie góra trzy ładne foty a nie tak hurtem przyj***ś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buehehehehehe Sory ale nie moglem sie powstrzymac widzę że Cię kolega ładnie podsumował :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja Cię znam nawet pamiętam jak musiałeś wyjechać z szyku i skręcić w las
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzo-dzo jak masz to będziesz miał ten szalik :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cuber ma to pożycz wiesz tam na tym Torwarze to można śmiało machać szalikami to jest takie miejsce że nikt Cię nie ruszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak Cię poznamy ? umówmy się że będziesz trzymał w górze szalik Wisły tylko tak żebyśmy z daleka widzieli że to TY [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:05_________________________________________________coś dla żonatych http://i.demotywatory.pl/uploads/1255698660_by_kiellas_500.jpg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chcecie foty to na NK
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szkoda że reszty nie widać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i ten celulit :gwizdanie: weź Krzyniu nie pierdziel, że byś nie wyciachał...rąbałbyś jak młody kornik drewno :kox: je nie mówię że nie toż to tartaczny towar tylko rżnąć chodź wolałbym ciachnąć tą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i ten celulit :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
padłem http://i.demotywatory.pl/uploads/1255686209_by_BubbleGum18_500.jpg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
". Zdaniem ratowników medycznych, malec przeżył tylko dlatego, że był przypięty do wózka szelkami. "
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co zaczynamy akcję " doj***ać negatywa" [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 12:12_________________________________________________kto ma dzieciaczka to pilnować jak oka w głowie! ku przestrodze http://www.youtube.com/watch?v=64G1RjqZqTM&feature=player_embedded
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze jebaniutki wywiózł kufel z tego pięknego miasta :polew: Czyżby we 100 licy nie było kryzys
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oddam Ci je za polowe klikaj kup teraz :naughty: :naughty: e tak to nie, myślałem że załatwimy to poza aledrogo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Korzeń - może się jakoś dogadamy co ? http://www.allegro.pl/item755634445_audi_aluminiowe_felgi_opony_zimowe_16_205.html
-
PREZESA URODZINY !!!!!!!
najlepszego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o KUTFA! dobre ale kufa było już
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
właśnie rozmawiam z siostrą i mówi ze w Niemczech w wiadomościach się śmieją z polaków że umożliwili Słowacji pierwszy wyjazd na mundial i to Polacy zrobili w taki sposób [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 21:31_________________________________________________o a tu Majewski ale Szymon http://wiadomosci.onet.pl/5588724,3,1,1,relacjetv.html opis z gg co gorsze ? zima w październiku czy Lato w PZPNie ? odp, lato w pzpnie sieje gorsze spustoszenie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
byłeś choć raz ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: a poziek był jest nawet dowód w postaci fotki :gwizdanie: