Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. Żółwik studiujesz lekturkę postów
  2. kur*** jak oni się zapierają rękoma i nogami
  3. Boniek po walce Gołota vs. Adamek - Przed pojedynkiem z nim rozmawiałem i powiedziałem mu tak: „Andrzej, ja ci życzę, żebyś dołączył do naszej kategorii, czyli eks-sportowców . Wtedy i fajnie się żyje i jest przyjemnie i niczym się nie ryzykuje. Myślę, że on swoje zadanie już spełnił - stwierdził "Zibi". [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 20:02_________________________________________________na TVP 2 ostro jadą
  4. wtedy dopiero spożycie alk wzrośnie
  5. Za takie teksty powinien odrazu warm polecieć. Rada kup sobie telefon i odpisuj na wiadomości a "prostactwo" na pewno nie będzie zaśmiecało forum wałkarzami. dobre podsumowanie
  6. powiem Ci że się nie mylisz trzeba coś ustalić, Taktuś, Ragga też dobrze piszą
  7. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  8. tak to na pewno Ci się uda ...
  9. MoorPH zajrzyj na spot Miński tam jest polisz wersjon "dziewczyny na dyskotece"
  10. ja robiłem sam w garażu u siebie w domu także jak chcesz masz rzut beretem a wedytuj pierwszego posta i przenieś tam foty (jak już koledzy wcześniej zauważyli)
  11. poszedł liść ??? nie zamknąłem nie chciałem mu całej twarzy rozwalić
  12. miałem podobną akcję na imprezie tylko że szło dwóch gości, jednego zdjąłem łokciem przez przypadek :gwizdanie: a drugi się strasznie rzucał podobnie jak ten na filmie niestety dla niego również się to źle skończyło a my z kumplem dostaliśmy zakaz wstępu do lokalu na 2miechy a chciałem go po prostu przeprosić :gwizdanie:
  13. a co mam odpisać tej nowej lasce co do ciebie pisała ?? będziesz urabiał czy sobie ją odpuszczasz ? niee no - ustawiaj ją na wieczór, ciachniemy ją na 2 baty - może Moskal wpadnie normalnie to bym napisał że jak i moskal to na trzy no ale nie wiem jak tam z moskalem jest :polew:
  14. Poziek, Spanky Ci kropka zaje***ł czy sam sobie ?
  15. Bry ŁukaszRyyy i Poziek - było w SŚ :gwizdanie:
  16. o tak to dużo wnosi do tematu ... [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 20:37_________________________________________________ ja leję zwykłą ON, może raz na jakiś czas tą "niby lepszą ON" i jak dotąd żadnych problemów nie miałem
  17. stojąc przodem do auta prawe podszybie jest "puszka" ECU przy okazji zobacz czy masz drożne odpływy wody skoro wiesz że to jakaś bzdura to szukaj tego bezpiecznika/przekaźnika, powiedz jakiego chcesz szukać to powiemy CI gdzie są
  18. i jak widać przyciągnęły i nie tylko oczy ale również łapy poucinać przy samej...
  19. lepiej nie ryzykuj :polew:
  20. no to nie będzie też punktu 4 - bo łapy urwie
  21. o tej to będą tylko punkty 3. i 4. :gwizdanie:
  22. może to jakaś plaga bo wczoraj sąsiada wyprzedziło lewe tylne w cienkocienko...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.