Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co fura Flyera to jakiś rozklekotany parch czy jak że mówisz że nawet :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemacie ogry
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
diesel ma dużą sprawność i się nie nagrzewa szybko to tak w skrócie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema dziewuszki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mają szans jeśli układ sił będzie wyrównany gorzej jak któryś z naszych dostanie czerwoną kartkę wtedy to już będzie pozamiatane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli to dobrze założenie "kakaowy..." jo jak będziesz u poziomki po blaszki to się rozejrzyj za tarczą hamulcową dla mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli to dobrze założenie "kakaowy..."
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla mnie sprawa jest prosta "kakaowy ślipek" powiem tak: Moskal chyba (reszta na democie) [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 13:28_________________________________________________i coś na zlot
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
opis można rozumieć dwojako :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokladnie te to nie ma ich numeru- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to nie ełu to stare forum a4cp.xt.pl LEGIA dobra dobra no tak administrator tamtego forum jest z siedlec byłem tam moderatorem a potem on się dogadał z murzynem i połączył to stare forum z ełu, teraz wchodząc na stary link zostajesz przekierowany na ełu, użytkowników też chyba przenieśli już nie pamiętam....[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 08:41_________________________________________________ panie nie da się tak ostatnio murzyn kazał gościowi worek sprawdzać przez klimę "Lecisz tak: Wybor sterownika (lewy górny róg) 08 - Klimatyzacja Odczyt bledów (zapisz ten blad zeby bylo wiadomo ktora poducha) Kasuj blad" ....więc sam rozumiesz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za ciekawy to on też nie był, jak na mistrza i wicemistrza to słaby ...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Legia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wtf ? Masz na pasku w screenie z ETKI już wiem, wedytowałem posta wyżej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to nie ełu to stare forum a4cp.xt.pl LEGIA- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale żeście OT przyje***li sorrka Kali nie było mnie ale widzę że już sprawę wyjaśnili- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal to ta podkreślona na zielono ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aydaho powinien wpierw obejrzeć to http://www.youtube.com/watch?v=VsAwhbyDWoI- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lajcik http://www.youtube.com/watch?v=qCHKXICefFw&feature=player_embedded- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzę że metoda witania "na poznaniaka" jest popularna :gwizdanie:- [B5 AJM] Grzenie świec żarowych po zgaśnięciu lampki.
Sztomel :good:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry łajzy- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.