Treść opublikowana przez krzyniek
-
Strefa Śmiechu
było ... [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 20:43_________________________________________________Seks to nie szachy, kończenie w trzech ruchach nie robi wielkiego wrażenia. [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 20:45_________________________________________________Z listu do kochanki:...jedną ręką trzymam Twoją fotografię, a drugą ręką myślę o Tobie... [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 20:47_________________________________________________Mężczyzna przychodzi do doktora i mówi: - Doktorze, bardzo mnie niepokoi fakt, że mój syn przespał się z taką jedną dziewczyną... i ona zaraziła go taką jedną, wstydliwą chorobą... - Niech przyjdzie do mnie, coś poradzimy - odpowiedział doktor. - Ale to jeszcze nie wszystko... Syn zaraził służącą! - Nieprzyjemna sytuacja... - I to jeszcze nie wszystko, doktorze. Ja zaraziłem żonę... - No patrz pan - wykrzyknął z oburzeniem doktor. - Jedna dziwka, a zaraziła tylu przyzwoitych ludzi!!! [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 20:49_________________________________________________Żona opowiada przyjaciółce: - Mąż znowu z delegacji przywiózł nową pozycję.... [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 20:49_________________________________________________Rozmawiają dwie znajome dziewczyny lubujące się w zaliczaniu nowych chłopaków. - Ty Jola ale numer! Wczoraj byłam z tym Patrykiem... No wiesz ten wysoki! - I co? - Ty wiesz jakie on ma długie jaja! - No! Już mi się obiły o uszy!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
jak chcesz to przyjeżdżaj
-
Garwolin i okolice spot........
a może do wawy będziesz mógł podjechać np jutro na spota Nie no za daleko żeby jechać ot tak na 2 godzinki :gwizdanie: moze z robertem cos ogarniemy a jak nie to nie wiem do Demora do radzynia podskocze narazie musze swoje padło do stanu wizualnego doprowadzić zeby na spoty jeżdzić e tam jak daleko, dawaj ja mam podobną drogę pojedziemy razem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpadaj Czarek Wpisowe ustalamy na miejscu Nosfer było by dobrze jakby jakieś "krówki" ze sobą wziął
-
Garwolin i okolice spot........
a może do wawy będziesz mógł podjechać np jutro na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja też Poźka skojarzyłem z tym psem ale to nie jego :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 14:26_________________________________________________AL zastanów się dobrze bo w tym tempie to nim się obejrzysz to do końca tygodnia będziesz kawalerem
-
Garwolin i okolice spot........
choroba A nie masz zadnego zasilacza pod zapalniczke dla lapka niestety
-
Garwolin i okolice spot........
mam, chyba byśmy dali radę ale mój lapek a raczej jego bateria nie wytrzyma robienia logów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyj to pies
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
ja zjechałem na chatę o 2 a jak rano wyjeżdżałem o 8 to czas był zmieniony
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
gremlintz poproś niech ktoś na spota Ci lutownice podrzuci z tego co pamiętam to w Arkadii mamy kontakty na słupach można się podłączyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po co ? i tak mamy najwięcej wyświetleń to chyba dzięki superfajnej atmosferze jak tu panuje :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 13:53_________________________________________________ to zależy ile masz kasy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Madas to spamer pieprzony.. i w tym momencie masz przej****e
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakieś cyferki i tyle :polew:
-
Podrasowane RS4 2001r.
wypaśne to już któreś z kolei takie rs4 w jedynej słusznej budzie na niemieckich stronach,,,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie pewnie jeszcze fotoszopa nie opanowała [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 13:19_________________________________________________ ja pier***e ,toż to Anioł :shocked: mogła by tylko jeszcze mieć kruczo czarne włosy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek a swoją drogą? Skąd wiesz?? dzwonił rano i się pytał czy nie mam jakiś proszków wspomagających... powiedziałem, że nie mam z tym problemów narazie ale żeby nie być c**jkiem to podałem mu telefon do Wit.esa On na pewno coś zaradzi... i od tamtej pory cisza :kox: :kox: jak widać zaradził
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek a swoją drogą? Skąd wiesz?? pewnie dygnął ale reką..... a to nie to samo o kufa w co Wy się z samego rana bawicie ja miałem na myśli misiaków i Toruń
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal wyrazy współczucia x2 wiesz o co biega
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem wiem, coś mi Q opowiadała jak podbijałeś w Sobieszewie :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :tongue4: :tongue4: podeślij linka NK od tej swojej to pogadamy :naughty: :naughty: ja pomyślimy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
plany się zmieniły [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 20:36_________________________________________________ oj daj spokój nie dał bym Poźkowi kropka on ma paszport polszmatu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszystko zostanie w rodzinie no dobra zrobimy wymianę ja zajmę się Q
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.