Treść opublikowana przez krzyniek
-
[ALL B6] Co to za błąd
01274 silniczek klapy nawiewu powietrza – V71 w tym temacie pewna rada http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28971.0.html;highlight=01274+b%C5%82a i tu http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t11546.0.html;highlight=01274
-
[ALL] Turbo Timer APEXI - jak podłączyć
Ja podłączyłem wg poniższego opisu (metodą prób i błędów) i jest ok czerwony daj do listwy na zacisk 30 TT kostka stacyjki zielony ------- czarny nr.5 niebieski ------- żółty z czarnym paskiem nr.2 kostka licznika (zielona, licznik poliftowy) szary ------- brązowy pin13
-
[ALL B5] Zdejmowanie tapicerki z drzwi (boczka drzwiowego)
zapewne chodzi o tą sprężynkę co jest w klamce wewnętrznej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do raggamana pijesz :gwizdanie: :polew: pije nawet do takich co obrączki nie mają a już są w gorszej sytuacji niż Horni wow
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL] Turbo Timer APEXI - jak podłączyć
tak czerwony to (jak nazwa wskazuje Constant) stały + masz TT apexi taki ? (jeśli taki to mogę pomóc bo podłączałem go niedawno u siebie) tu masz kostkę stacyjki opis: "Na przewodach 3,4 jest stale +12 Po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłonu (świecą kontrolki) na przewodach 5,2 pojawia się +12 Po przekręceniu w pozycje odpalania na przewodach 1,6,5 pojawia sie +12 a na przewodzie 2 znika"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do raggamana pijesz :gwizdanie: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
człowieku przecież ja we Wrocławiu siedzę :polew: pamiętam tylko jak kiedyś go otwierali i małolatek było na pęczki :gwizdanie: no ale chyba do kolegi zadzwonić możesz :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:- Strefa Śmiechu
coś mi się widzi że banana dostaniesz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siakaś taka sztuczna i Ku.....wata [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 09:17_________________________________________________moskal- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobry no coś TY to Częstochowa i koledzy z podwórka Nosfera :gwizdanie: :polew:- [B5 AJM] Co dobrego i złego można powiedzieć o tym motorze
no i wszystko jasne- [B5 AJM] Co dobrego i złego można powiedzieć o tym motorze
zależy jeszcze od prędkości przelotowej :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
siema, zapraszamy na spoty warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i to cie automatycznie dyskwalifikuje Moskal to tak jak TY- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skur.....czybyk ale .... jakby pierdo*** to by tylko zabrzęczało- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale pipka, myślałem że powalczy jeszcze bo i tak wszyscy wiemy że miał racje z tych jego PW podebrałem mu d*pę i się wkurzył - ot cała prawda chciałbyś- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pierdolenie o Szopenie się kufa ludzie powybijają ...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Dudek dostał za free od audi RS_a 6 :gwizdanie:- [ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
zagadaj np. z Poźkiem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł Poziomek paskudniku nie Poziomek tylko POziomek :tongue4: :tongue4: polityki miało nie być na forum :gwizdanie:- R.M. Galaktikos 2???? CZ wielka Barca?
OT: kto to ? zakładam że chodzi o Rijkaard_a, no taki fan z Ciebie a nie wiesz jak poprawnie napisać nazwisko trenera FC Barcelony- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co to jest ? chyba Ci się choler***e nudzi albo chcesz się dowartościować [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 07:45_________________________________________________ - [ALL] Turbo Timer APEXI - jak podłączyć