Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyznaj się że go podpuściłeś
-
[B5 AJM] Air Bag zbyt duże natężenie
i odłączonym aku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już z nowym gps_em ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema resztę fotek trzymam na czarną godzinę :wink4: nie pitol wklejaj- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było .... ile razy to jeszcze wsadzicie w ogóle to siema all- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
św. Mikołaj- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zagadaj z Korzeń_iem on ma magika tyle że do Siedlec musiałbyś się przejechać- Nowicjusz - wątek powitalny
ps. "nabywcą" :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 08:38_________________________________________________ spokojnie jedna jest na przynętę, zobaczysz co będzie ok południa- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
<German>U nas w labach na wydziale jest napis "Zabrania się jedzenia i picia" - byłem świadkiem jak się woźny przyczepił studenta, że pił pepsi, a ten mu wyjechał z tekstem, że zabrania się "jedzenia I picia" a z praw logiki koniunkcja jest prawdziwa tylko gdy spełnione są oba warunki, a on tylko pije... mina woźnego - bezcenna <brodny> <krejzolka> mój mąż to świr, gdy raz sie obudziłam w nocy to on mnie penisem po czole pukał... <krejzolka> na dodatek powiedział że on zawsze tak robi.. co mam robić <alig88> to mu otwórz...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema z rana wrażenia bezcenne- 1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
120% przyrostu mocy ps. jak siedzenia? i odcinek lędźwiowy ?- Jakie imie dla syna/córki ?
no ale musi chłopina utrzymywac , więc niech da na imie tak jak mu najbardziej odpowiada. postaw sie na jego miejscu , nie dość ,że nie jego ,to jeszcze imie ktos inny wybierze zonk po całości- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema, nie ma to jak się skuć z samego rana- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema jelenie :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czytałeś od początku ? pewnie jest już gdzieś przy pięćdziesiątej stronie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ukrywam pofarciło się- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powiem Ci ze z dyszką też się mało komfortowo jeździ a wczoraj o mały włos i trafił bym oczko- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.