Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. 4 jak 4.... już mi 10 skumulowali w ciągu miesiąca siakiś mam niefart ten starszy policjant był bardziej życiowy i powiedział młodemu żeby mi tylko 100 wpisał, bo ten oczywiście max dawał a i żeby było miło to mi powiedział że jak mi zabiorą PJ za pkt to zabiorą mi wszystkie kat. czy to prawda ? bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem
  2. Hmm.. Przekroczenie prędkości?? tak o całe 28km/h udanego spota Poziek dla Ciebie też, żeby dooopy były jak zwykle i kiełbasa się nie przypaliła krzyniek Ty piracie !!!! jasne, tak zapier*** że z dwóch pasów zrobił mi się jeden trafiłem na takich służbistów (a przynajmniej ten jeden co mi wypisywał mandat) że jak bym szybciej jechał to chyba bym piechotą do domu wracał
  3. Hmm.. Przekroczenie prędkości?? tak o całe 28km/h udanego spota Poziek dla Ciebie też, żeby dooopy były jak zwykle i kiełbasa się nie przypaliła
  4. ja nie jadę na spota dziś bo jestem w plecy 100pln i 4pkt
  5. potrzebny jest wkrętak żeby odkręcić z tyłu fotela plastiki na prowadnicach, z przodu wyjmuję się coś w rodzaju zawleczki, i cały fotel wysuwamy do tyłu, odpinamy również kostki pod fotelem
  6. no , ale cieszy mnie to ,że wyglądam młodziej od ciebie :polew: jechane
  7. OZNAKI ŻE JESTEŚ JUŻ DOROSŁY/A 1. Nie wyobrażasz sobie seksu w wąskim łóżku. 2. Masz więcej żarcia niż piwa w lodówce. 3. O 6.00 rano wstajesz, a nie idziesz do łóżka. 4. Twoja ulubiona piosenka leci w windzie. 5. Oglądasz TVN Meteo. 6. Twoi znajomi rozwodzą się i pobierają, zamiast rzucać i chodzić. 7. Ze 130 dni wakacji przechodzisz na 14. 8. Jeansy i sweter to nie jest już ubiór wyjściowy. 9. To Ty dzwonisz na policję z powodu zbyt głośnej muzyki u sąsiadów. 10. Rodzina swobodnie żartuje przy Tobie o seksie. 11. Nie wiesz, o której zamykają McDonalda. 12. Ubezpieczenie za samochód spadło, ale Twoje rachunki wzrosły. 13. Dajesz psu specjalne żarcie zamiast resztki z McDonalda. 14. Spanie na wersalce powoduje u Ciebie ból pleców. 15. Nie ucinasz sobie drzemek od południa do 18.00. 16. Kolacja i film to już całość zamiast początek randki. 17. Zjedzenie kubełka skrzydełek z kurczaka o 3.00 nad ranem spowoduje potężną niestrawność zamiast ukoić żołądek. 18. Do apteki idziesz po Ibuprom i Ranigast, a nie po prezerwatywy i test ciążowy. 19. Butelka wina za 10 zł to nie jest już "całkiem niezły alkoholik". 20. Właściwie to jesz śniadanie w porze śniadania. 21. "Nigdy już się tak nie nachlam" jest zastępowane przez "Nie umiem już tak pić jak kiedyś" 22. 90% czasu przed komputerem poświęcasz na pracę. 23. Czytasz tę listę, szukając desperacko jednego punktu, który by Cię nie dotyczył, ale nic nie uratuje Twojego starego dupska!
  8. no może być można też zacytować komentarz z NK : "chyba Ci wątroba kroczem wychodzi"
  9. :polew: dokładnie jechałem całe 30 a na znakach 40było więc nawet wolniej dziś znów tam jechałem, a jeden goś do drugiego na CB, kolego omiń to bo sobie całe auto uwalisz smołą, a masz takie ładne pewnie dopiero co z salonu bo się świeci jak ..... nie będę dalej go cytował
  10. Spróbuj nitro.. albo palnikiem rozgrzej :gwizdanie: mówisz z doświadczenia Na szczęście nie... Gdzie Ty fure postawileś ze ci ją tak za***ali?? jechałem remontowanym odcinkiem drogi
  11. Spróbuj nitro.. albo palnikiem rozgrzej :gwizdanie: mówisz z doświadczenia
  12. czym usunąć smołę/asfalt z lakieru :?: kufa mam zaj***y cały tył
  13. o jest trzy kafle
  14. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  15. siemka zapraszamy na spociki warszawskie
  16. dziwne, bo miałem padnięty czujnik G62/G2 i żadnego błędu nie było. a przy uruchamianiu auta silnik wskakiwał od razu na 1700obr/min po chwili wracał na obroty nominalne, po wymianie czujnika problem znikł
  17. bo on się nie wciska tylko podaje sygnał na przekaźnik 1AJ więcej info o kodach: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_kody_wyposazenia_prosba_o_przetlumaczenie-t6157.60.html kontrolka od asr/esp w b5 wygląda tak i jest na obrotomierzu
  18. a i wszystko jasne bo ten przypadek o którym wspomniałem był przed wejściem polski do UE
  19. lexpar najlepszego to już 105 latek :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.