Treść opublikowana przez krzyniek
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
będę strzelał, od Alfy
-
Strefa Śmiechu
chyba zaraz zadzwonię i zapytam się co to za "przejściówka" :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
24 : 24 [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 21:24_________________________________________________jest !!!! :oklaski: :oklaski:- Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
2:1 oby 4 set był jak pierwsze dwa- Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
coś przysypiamy [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 20:43_________________________________________________7: 15- Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
21 : 15 [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 20:23_________________________________________________2 : 0- Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
ostro ale do przodu- Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
no wreszcie zaczynają grać swoje [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 19:40_________________________________________________as [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 19:52_________________________________________________kufa drugi- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
no i żaby na prowadzeniu- Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
mało ... będzie złoto- Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
pięknie powiedziane/napisane MY a jak polacy (czego nie życzę!!!) przegrają to pojawią się wpisy Oni przegrali :gwizdanie:- [ALL B5] podsufitka avant - będzie pasowała po liftowa do wersji przedliftowej ?
i słupki przednie- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- [B5 ALG] Nie działający tempomat
bezpiecznik nr 11 jest od tempomatu i to nie zależy czy automat czy manual, jeśli go nie masz tzn że ktoś dorezał tempomat, proponuje podjechać na spota i poprosić kolegów o podłączenie vag_a ps, masz pedał gazu na potencjometrze czy na lince ? bo montowałem tempomat w 2,8 i mogę śmiało powiedzieć że nie ma przekaźnika od tempomatu.- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
cyt za kolegą z AKP po meczu z Irlandią "Najważniejsze że spotkali się razem, pośmiali, powygłupiali,popili a mecz? No właśnie mecz co z tym meczem, a przegraliśmy, no to trudno nic takiego się nie stało idziemy na balety, wóda, dupeczki, fajne fury... Oooo to jest życie!!! Spotkamy się na następnym zgrupowaniu i zrobimy powtórkę... Polscy kibice i tak NAS będą kochać zawsze i będą śpiewać, że nic się nie stało..."- Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
jak to powiedział Maciej Szczęsny przed meczem, żeby zobaczyć afrykę "muszą wykupić sobie jakąś wycieczkę raczej"- Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
2: 0- Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
dokładnie nie chce krakać ale chyba będzie 1:1- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rozwiercasz wydech, gaźnik i zakładasz stożek- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to stałeś się szczęśliwym nabywcą :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siama a tak pi razy drzwi ile to może kosztować ?- [B5 AFN] Brak łaczności z komputerem
tempomat aktywujemy kodem 11463 który wpisujemy w: - w "01-engine" --> potem "11-login" i w okienku wpisujemy kod 11463 - Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!