Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum a4-klub.pl- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie przesadzaj być połamanym to nic przyjemnego- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mów hop zanim nie podskoczysz dzwoniłem do zusu i mają cię sprawdzić :gwizdanie: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta sama- [ALL] Info MPH 2 w komputerze
było i jest na forum....- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal Ciiiiiicho bo pobudzisz wszystkich- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema ranny ptaku ładnie jej z oczu patrzy- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobry- Nowicjusz - wątek powitalny
hej- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
zdawało mi się że Ty coś tam działałeś byłem tam na jakiś spociku czy coś :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
haj- [B6 BFB] Gdzie znajduje się czujnik G2/G62 ?
nie wiem jak w benzyniakach ale w dieslu to wg mojej wiedzy to jest ten sam czujnik G2/G62 - 4-pinowy, nr by się zgadzał- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba już się nick_i kończą na forum http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/czterypokoye-u38692.html- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spociki warszawskie- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no a z montażem to do kolegi Alvaro bym się zgłosił to jakaś podwarszawska mieścina :gwizdanie:- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Miron. Kojarzysz BMW 7 na zlocie w Pile kolegi lexpar? tak tak - jego start utkwił mi w pamięci najbardziej fotele grzane, sterowane, pompowane, telewizor, lodowka, kurtyny full wypas bylismy pewni ze auto wazy ponad 2 tony a okazalo sie ze to tylko 1900KG potwierdzam, to samo alu i włókno węglowe :gwizdanie:- Multimedia-reklamacja
do mnie wpadł raz przedstawiciel wspomnianej firmy oczywiście promocja szybko umowa na stół i proszę o podpis, przecież pan nic nie traci a zyskuje bo to promocja i w ogóle, ja mówię ze spox zostawi pan umowę przeczytam na spokojnie i się zastanowię i wtedy podejmę decyzję, na to on że jemu się śpieszy i żeby już podpisać... po przeczytaniu umowy wyszło że promocja owszem na 6 miechów (i tylko na tyle podana opłata, na dalszy okres trwania umowy nie było nawet wzmianki jaki będzie rachunek) po dwóch tel do ich biura pani powiedziała że po upływie okresu promocji opłata rośnie x2- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ona coś wyprzedzała/omijała, zdziwili się wszyscy że wysiadła o własnych siłach i tylko mały uraz kolana, trzeba mieć talent- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy - Nowicjusz - wątek powitalny