Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
całkiem całkiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to Spanky podpadł http://www.a4-klub.pl/smf/all_jaki_vag_topic_usuniety_dziecinne_zachowanie-t92226.0.html już nie tylko Poziek i Łukaszr Cię nie lubią :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry z tego co wiem to jeszcze nie żonę zresztą patrz podpis :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to akurat nie podlega dyskusji i tak czy siak by dostał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak co 35-letnia wywłoka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wolę z tej mańki http://nasza-klasa.pl/profile/28130690/gallery/album/2/2[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 14:13_________________________________________________ cosik mi się zdaje że wsadziłeś kij w mrowisko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak sobie tłumacz,,,,,,,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty, paździeża to znajdziesz w swoim garażu , na zdjęciu jest strucel a to Twój opis z gg http://www.allegro.pl/show_item.php?item=718352877 wsyćko nieaktualne masz aktualne http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9635304 :naughty: :naughty: spox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszystkiego nie wylizał :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty, paździeża to znajdziesz w swoim garażu , na zdjęciu jest strucel a to Twój opis z gg http://www.allegro.pl/show_item.php?item=718352877 wsyćko nieaktualne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal też byś zmienił bo ten potłuczony paździesz już chyba nieaktualny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niestety to smutna prawda oglądając np na tvp info raport na gorąco z wawy.
-
[B5 1Z] Problem z kierunkowskazem
stawiałbym na manetkę jak reanimować manetkę http://www.audimania.eu/forum/viewtopic.php?t=7832
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uważaj bo wyzwą cie od pedałów uważaj bo nazwanie kogoś pedałem kosztować może 15tysi plnów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chcielibyście....tatuśko-mężusie :tongue4: Pewnie, jak K na wyjeździe to Poziu uczciwie wali konia! :polew: pozia dewiza w takim przypadku: "w życiu trzeba być twardym jak żelki z biedronki"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nom jest tam z czego wybierać
-
Montaż tempomatu A4 B5
jak masz auto takie jak w profilu to sobie odpuść - nie opłaca się
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś nudno więc- [ALL B5] Wyświetlacz (obok zegarów)
dokładnie tak, pokręć guzikiem od kasowania licznika dziennych kilometrów- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo one nie są z mińska może to być np Sulejówek [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 08:41_________________________________________________ [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 08:42_________________________________________________ się popsuje to przyjadą pany czy audi też zaleca stosowanie ori płynu do sprysków ? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.