Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. http://www.youtube.com/watch?feature=popular&v=NETrQBPFkmU http://www.youtube.com/watch?v=NETrQBPFkmU
  2. Pioter, rozrzesz proszę swą wypowiedź Kuba , przecież wiesz o co lotto temat dobry i emocjonujący .... jak się ma 17 lat a to na forum nie siedzą same osiemnastki :gwizdanie:
  3. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    trzeba ciągną kabelki do białej kostki lub bezpośrednio do ECU. nie masz w aucie gotowca ori wiązki którą wepniesz w manetce tu gdzie wyjście tempomatu aha dzięki wielkie. a ty u siebie robiłeś coś takiego?? jeśli chodzi o montaż tempomatu to robiłem to u siebie jak i u Korzen_ia (oba auta poliftowe `00)
  4. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    trzeba ciągną kabelki do białej kostki lub bezpośrednio do ECU. nie masz w aucie gotowca ori wiązki którą wepniesz w manetce tu gdzie wyjście tempomatu
  5. super temacik http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=94254&start=0
  6. krzyniek odpowiedział(a) na Such79 temat w 1.9TDI
    I kolega ma wlaśnie rację - winę ponosi za to czujnik G62, jeśli chcesz się przekonać to podepnij Vaga. mój robił podobnie, po uruchomieniu ok 2tyś obr, po wymianie wspomnianego wyżej czujnika wszystko wróciło do normy
  7. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    mógłbym i zrobię to ale dopiero jak będę miał więcej czasu. nie podejdzie do B5 (zresztą w opisie aukcji jest do czego pasi)
  8. będą dwie no prawie trzy stałe bywalczynie: Norbiasta, Spankyówna no i Pozia ale ta ostatnia to na Torwarze grilluje :gwizdanie:
  9. http://deser.pl/deser/1,83453,6784951,Polskie_trojaczki_w_amerykanskim_Mam_Talent__WIDEO_.html
  10. o Nosfer możesz gadać o motocyklu czy siedzisz pod pantoflem
  11. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  12. Przecież to wklejałem :gwizdanie: na wrocławskich
  13. http://www.sexy.banzaj.pl/Reef-Miss-Posladkow-video-987.html
  14. siemka była ciekawa sztuka
  15. pada stwierdzenie w filmiku "nie dla idiotów".... to ciekawe co oni tam robią...
  16. coś dla motocyklistów http://wiadomosci.wp.pl/gid,11268955,img,11268963,galeria.html
  17. Laska fajna. Niestety czar prysł w momencie kiedy otworzyła usta i zaczęła mówić (w DD TVN). W życiu takich głupot nie słyszałem. Bo takiej sie szybko usta zatyka .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.