Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?feature=popular&v=NETrQBPFkmU http://www.youtube.com/watch?v=NETrQBPFkmU
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Pioter, rozrzesz proszę swą wypowiedź Kuba , przecież wiesz o co lotto temat dobry i emocjonujący .... jak się ma 17 lat a to na forum nie siedzą same osiemnastki :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hallo
-
Montaż tempomatu A4 B5
trzeba ciągną kabelki do białej kostki lub bezpośrednio do ECU. nie masz w aucie gotowca ori wiązki którą wepniesz w manetce tu gdzie wyjście tempomatu aha dzięki wielkie. a ty u siebie robiłeś coś takiego?? jeśli chodzi o montaż tempomatu to robiłem to u siebie jak i u Korzen_ia (oba auta poliftowe `00)
-
Montaż tempomatu A4 B5
trzeba ciągną kabelki do białej kostki lub bezpośrednio do ECU. nie masz w aucie gotowca ori wiązki którą wepniesz w manetce tu gdzie wyjście tempomatu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
super temacik http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=94254&start=0- [B5 AJM] Problemy z silnikiem
I kolega ma wlaśnie rację - winę ponosi za to czujnik G62, jeśli chcesz się przekonać to podepnij Vaga. mój robił podobnie, po uruchomieniu ok 2tyś obr, po wymianie wspomnianego wyżej czujnika wszystko wróciło do normy- Montaż tempomatu A4 B5
mógłbym i zrobię to ale dopiero jak będę miał więcej czasu. nie podejdzie do B5 (zresztą w opisie aukcji jest do czego pasi)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będą dwie no prawie trzy stałe bywalczynie: Norbiasta, Spankyówna no i Pozia ale ta ostatnia to na Torwarze grilluje :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://deser.pl/deser/1,83453,6784951,Polskie_trojaczki_w_amerykanskim_Mam_Talent__WIDEO_.html- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o Nosfer możesz gadać o motocyklu czy siedzisz pod pantoflem- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież to wklejałem :gwizdanie: na wrocławskich- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.sexy.banzaj.pl/Reef-Miss-Posladkow-video-987.html- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka była ciekawa sztuka- Strefa Śmiechu
pada stwierdzenie w filmiku "nie dla idiotów".... to ciekawe co oni tam robią...- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś dla motocyklistów http://wiadomosci.wp.pl/gid,11268955,img,11268963,galeria.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Laska fajna. Niestety czar prysł w momencie kiedy otworzyła usta i zaczęła mówić (w DD TVN). W życiu takich głupot nie słyszałem. Bo takiej sie szybko usta zatyka . - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.