Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i w tym momencie kłamiesz a biała "renóweczka"+beczka ...?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
młody jeszcze jesteś i z byle gówna potrafisz sie śmiać :polew: czad ry
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
moja też .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i skończyło sie to tylko na "spier.dalaj" ???? :naughty: :naughty: nie wierze tak bo Kokos siedział już w aucie i nie chciało mu się wysiadać [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 08:06_________________________________________________ używanie sygnału dźwiękowego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niech zgadnę...oniak sypnął slangiem ? :naughty: nie, Kokos_owi puściły nerwy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a na torwarze znowu Carmen Electra smażyła mi kiełbaski :gwizdanie: :kox: może się tam za tydzień przeniesiemy.... ochroniarz się przypluł i ktoś mu powiedział żeby spier*** (się oddalił)
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=VsAwhbyDWoI&NR=1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Boberek to tak z okazji urodzin http://www.grymix.pl/926/daj-jej-klapsa/ inni też mogą spróbować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jesteś szybszy niż TVN Meteo.. którą pogodynkę pociskasz ? kreta z tvp1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po takim wstępie to on mu zrobi vagiem z dooopy jesień średniowiecza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, zagadaj na PW do użytkownika wit.s powinien pomóc on jak go zVag_uje to.... ps. poziek zmieniłeś imię :gwizdanie:
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
dzięks a jeszcze jedno pytanie dla pewności: czy turbo timer dla benzyny i dla diesla jest taki sam ?
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
może dziś po spocie
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Poziowemu po ostrej jeździe to się evelinka 15min studziła seba mógłbyś napisać ile Cię to kosztowało ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja zdycham jeszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie pić dzień wcześniej żadna rada przynajmniej jakbym wczoraj się nawalił to bym wiedział po czym zdycham a tak to zastanawiam się czym się tak zatrułem wczoraj
-
[ALL B5] Czy manetka od świateł jest rozbieralna ?
odkręcasz dwie śrubki i manetki się dzielą
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
a nie prościej zamontować turbo_timer np http://cgi.ebay.de/Turbo-Timer-Audi-A3-S3-RS4-RS6-TT-S4-S6-1-8T-2-7T_W0QQitemZ200348774881QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item2ea5b7b1e1&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1229|240%3A1318|301%3A0|293%3A1|294%3A50
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka ps.literówkę masz w imieniu :gwizdanie:
-
[B5 ARG] Jak założyć alarm samochodowy ?
skoro masz czujniki i przycisk na słupku dezaktywujący je to masz ori alarm, kierunki migają nawet jak nie masz alarmu, immo jest zupełnie oddzielne pestka w kluczyku reszta w zegarach.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[ALL B5] Jak Wam się podobają LED'y ?
fota licznika lub jego krótki opis .... a manetka wycieraczek ma przełączniki < > ? chyba że będziemy wróżyć :gwizdanie: ps. ledy