Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. siema :> i zapraszamy na spociki garwolińskie
  2. http://dilidou.com/2009/04/20/ils_sont_nus_et_drlles_la_barmaid_avec_une_grosse_poitrine_9_1_mo.html[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 11:16_________________________________________________
  3. [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 10:51_________________________________________________
  4. komuś coś wypadło
  5. a po co go oszukiwać.....
  6. a to z miłości? czy z miłości do :gwizdanie:
  7. W życiu bym nie poszedł do roboty za 2 tyś. na rękę. Żyje w konkubinacie, 3 dzieci, jedno chyba moje. Ona zarejestrowana oczywiście jako samotna matka. Full socjal - czynsz MOPS płaci, 2 tony węgla z MOPS na zimę. sprzedaliśmy po 500 zeta za tonę - po co mi jak i tak mam darmo prąd z klatki schodowej. Żarcia tyle, że przejeść sie nie da - makaron, cukier, ryż sprzedajemy znajomym, bo sklepy nie chcą - jest opisane "pomoc społeczna - nie na sprzedaż". Dzieci mają ciuchy z darów - wszystko nówki, jedzenie w szkole darmo. Na wakacje "pod gruszą" dzieci z pomocy społecznej dostały po 700zł - kupiłem se za to nową komórkę, full wypas. Kredyty mam wszędzie gdzie dali, nigdzie nie spłacam - mogą mi skoczyć - komornik nie ma mi co zabrać a zresztą jakby co to konkubina z dziećmi robi takie przedstawienie , że urzędnicy przy dziennikarzach muszą nas jeszcze przepraszać tak że żyje sie w Polsce dobrze, tylko trzeba pogłówkować. Kablówkę mam darmo - wkłułem sie w kabel na sieni - tak ze od rana piwko,papierosek i Eurosport - no, nie będę wam dłużej przeszkadzał - bierzcie się do roboty, bo ktoś musi zarobić na nas biednych, pokrzywdzonych przez los. Biedny menel....
  8. chcecie więcej fotek z nk to tu http://adresik.info/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=16&Itemid=59
  9. LPG jest http://www.moto.wp.pl/gid,11183428,title,Pozar-Passata-na-gaz,galeriazdjecie.html?ticaid=18241
  10. z tego co pamiętam to kiedyś była a4 na spocie warszawskim z zamontowanym antyradarem w lampce podsufitowej, tam też był magiczny przycisk odłączający antyradar żeby miśki nic nie znalazły- niestety nicka kolegi nie pamiętam
  11. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  12. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    postaram się sprawdzić
  13. 330xd ??? 330D
  14. Tak - uderzaj do gościa ono - on dzisiaj ma dyżur z VAGiem :gwizdanie: tylko tak delikatnie bo gościu nerwowy jest i może być niewesoło Ragga będzie miał kolegę na forum http://www.a4-klub.pl/smf/odp_warszawawitam_wszystkich_audimaniakow-t82440.0.html;msg925057;boardseen#new
  15. witamy na pokładzie
  16. Lukas myślę że nie wsiadłbyś w spodenkach na GSX_a
  17. najlepsze to pewnie te dwie w deszczu ja się nie ruszałem z domu bo nie dość że "odpoczywałem" po weselu w Jabłonnej to jeszcze lało
  18. http://www.banzaj.pl/Mens-Day-wszystko-co-kreci-facetow-651.html
  19. nie dziwię się, laska zapodała zdjęcie tylny profil z majtami w kolanach
  20. http://nasza-klasa.pl/profile/26265854/gallery/album/2/23
  21. siemka i zapraszamy na spoty warszawskie
  22. Może ideałem byłoby tam podjechać Exeo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.