Treść opublikowana przez krzyniek
-
Jakie imie dla syna/córki ?
a może ANIA ... http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=92804&start=0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzynio sie teraz dołączył i wszystko naraz zobaczył.. Biedaku.. Mam nadzieje ze nie masz spodni w kostkach :polew: wyluzuj, zaglądałem od samego rana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale czad
-
Poszukuję właścicieli A4 (B6 i B7) do konfrontacji z Seatem Exeo
w wawie jest cabrio w B6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
macie.... tylko żeby wam się w głowie nie zakręciło :gwizdanie: można rzec wybór jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nareszcie qr** to forum ożyło i ewidentnie widać że to forum motoryzacyjne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Jakie imie dla syna/córki ?
nie daj mu tylko na imię Łukasz wystarczy że ty musisz się z takim męczyć :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja pierdu, ale przyj**ł- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty w Twojej okolicy- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie- Garwolin i okolice spot........
no bo jak się ma moher na głowie to i deszcz nie straszny- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry ale mnie głowa boli więcej nie- Barcelona Manchester United 2-0
jest !!!! wszystko tak jak myślałem- Garwolin i okolice spot........
chłopaki coś nie mają pewnie czasu pisać albo spoty ich nie interesują .... ja nikogo nie witam a już na pewno nie tego ..... :gwizdanie:- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
jeszcze: -nawiew -na obudowie kolumny kierownicy +rezanie w dowolnym miejscu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tia..coś w stylu informatyków ;-) Parafrazując dowcip..: Rozmawia dwóch klubowiczów z A4 Klub Polska i tak gadają o tych Audi i gadają aż w końcu Ragga mówi: "Panowie porozmawiajmy o d*pach!" Na to któryś z chłopaków: "..hmm..felgi w pazdziochu mam trochę do d*py" Trzeba jechać na spot i ratować sytuację. JaroD on by nie powiedział że fele do doopy on by powiedział że całe auto :gwizdanie:- Spoty LRY - odwołane
nie spox, nie namawiam was na przyjazd do Garwolca bo sam nie wiem kiedy spota zrobić, z tym mostem to chodziło mi o ten nowy most w Puławach, jechaliśmy w niedzielę na moto i przy 160km/h zobaczyłem na lewym pasie przy barierce oddzielającej pasy ruchu gościa z rowerkiem -wyluzowanych macie ludzi tam- Spoty LRY - odwołane
ja mam propozycje na nowym moście w niedzielę jak jechaliśmy to sobie pan z rowerem spacerował lewym pasem :doh1:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
skończy się tym że będziesz wytrenowany na zlot- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kamuflaż- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spoty warszawskie - Jakie imie dla syna/córki ?