Treść opublikowana przez krzyniek
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Po huk się udzielasz jak nie wiesz o co chodzi??
-
SPOTY RADOMSKIE
Suli, Ty to bez pytania możesz podjeżdżać. :th: Krzyniek, a Ty... a niech tam, Ciebie też zapraszam. "łen"???
-
SPOTY RADOMSKIE
http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Suliszka&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.93155,24.082031&ie=UTF8&ll=51.303145,21.18782&spn=0.3151,0.752563&z=11 :mysli: :mysli: Nie wiedziałem, że mam tam jakieś włości :kox: :kox: To może i ja Was odwiedzę :gwizdanie: a TY co im posty nabijasz .... wracaj na swoje :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Rozumiem, że liczy się data przelewu, a nie zaksięgowania..? :gwizdanie: Ty akurat napisałeś co i jak więc nie ma problemu a reszta obudzi się w sobotę z ręką w nocniku :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://odsiebie.com/pokaz/2952478---c000.html i coś na ochłodę http://odsiebie.com/pokaz/2956978---1645.html :polew:
-
Garwolin i okolice spot........
wahadełka 3h to się do Częstochowy jedzie
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
rowniez ... i moja też
-
Kupowanie używanego auta u Autoryzowanego Dealera - UWAGA !!!
..nerwów ile dokładnie, dobrze że wytrzymał i się nie poddał
-
[ALL B7] Klucz do sprzęgła jednokierunkowego alternatora
zajrzyj na spoty warszawskie, jest tam właśnie mowa o takim kluczyku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
specu ... ? z tego co wiem to on coś rezał z alternatorem [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 10:17_________________________________________________ Ty masz wersję skandynawską i tak jak chłopaki piszą masz +30
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> pytania w odpowiednim dziale
-
[B5 ADR] Sygnalizacja akustyczna włączonych świateł
jest, mikrostycznik jest w zamku drzwi
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
i z innej perspektywy
-
Garwolin i okolice spot........
no z niedzielą to chyba będzie problem bo szykuje nam się wypad jednośladami do Kazimierza [więcej info u Korzenia]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
film instruktażowy dla "nowych" przyjeżdżających pierwszy raz na spota http://www.youtube.com/watch?v=GutezNGVQDY
-
Strefa Śmiechu
co w tym jest śmiesznego ?? może nie ten link skopiował
-
Montaż tempomatu A4 B5
to oznacza że masz pedał gazu z modułem elektronicznym, czyli dołożenie tempomatu jest bajecznie proste: wymiana manetki i podłączenie się z wiązką od tempomatu pod białą kostkę (tak jak u mnie w dieslu)
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
dla wielu to najlepszy byłby z gumy :gwizdanie:
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
lepiej przyznaj od razu że czekasz na wrażenia jak to jest z kolczykiem :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spociki warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta jest lepsza http://www.youtube.com/watch?v=Gm-MJ9dH_zs
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Ragga ty czubie dobrze że nie napisałeś TY mintaju :gwizdanie:
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
kupiłem, przeczytałem i co.... i nic wszystko już było na forum