Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
15 rocznica wypadku na torze Imola
dokładnie tak, Senna zginął przez to że wyścig był "zatrzymany" i opony straciły temperaturę - głupi zbieg okoliczności, inni mówią na takie rzeczy "krytyczna chwila/sekunda"
-
Spoty LRY - odwołane
dziś macie spota
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
suli ma (TS.....)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze trochę i po pionowych ścianach będą jeździć :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 07:27_________________________________________________http://www.sbs6.nl/web/show/id=125661/langid=43/media=68628/page=1
-
[B5 AVG] Kolejność gaśnięcia kontrolek
słyszałem że: "najlepiej żeby odpalać auto jak zgaśnie immo, odpalanie na świecącej kontrolce immo może powodować w późniejszym czasie problemy z immo" - nie wiem na ile to prawda a na ile plotka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
80-latek chce się kochać z żoną.- Ale tylko z prezerwatywą-zaznacza żona.- Przecież w twoim wieku nie grozi Ci ciąża-przekonuje mąż.- Ale salmonella od starych jaj.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za ciepło. Ja jadę na zawody gdy będzie niższa IAT lodu powrzucaj trochę w kratki
-
Montaż tempomatu A4 B5
męskie a co do której części to zależy jakie piny wpinasz :gwizdanie: ale powiem tyle że w białej kostce jedne piny już są także wpinasz męskie
-
Zafoliowane tablice rejestracyjne
był filmik o tym na forum, bodajże w spotach warszawskich patenty: 1. 2.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Hardcorowa "lotka" do A4 B7
nie znacie się suszarka na skarpety jest :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prezydent RP, ale tylko w małpkach albo palikot
-
Zafoliowane tablice rejestracyjne
dziś widziałem podobny patent obydwie tablice miał w takiej jakby specjalnej obudowie z przezroczystego plastiku z tym że ten plastik miał załamania powierzchni, fota mi nie za bardzo wyszła
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie jeździłeś nigdy polonezem albo dużym f. :gwizdanie: Krzyniek czy to jest to o czym mysle ? nie wiem o czym myślisz :gwizdanie: Kiedys to chyba ty sie mnie pytales ze szukasz kierownicy do "wynalazku" mniejszej niz 32 cm chyba a jak tak to już wiem nie w tym kierunku poszedłem z myśleniem :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 06:50_________________________________________________ nie jeździłeś nigdy polonezem albo dużym f. :gwizdanie: Krzyniek czy to jest to o czym mysle ? nie wiem o czym myślisz :gwizdanie:
-
Garwolin i okolice spot........
to dziwne poukrywały się przed Tobą widać ktoś dał cynk że będziesz :gwizdanie: