Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. bry [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 06:43_________________________________________________nie ma jak inteligentni rodzice http://www.tvn24.pl/0,1594537,0,1,14_latek-gnal-170-kmh,wiadomosc.html
  2. franio chyba coś ma ale dokładnie nie pamiętam
  3. I co w związku z tym ?? No np. wolniej będzie wsiąkać... :gwizdanie: ładnie :polew:
  4. po coś nakleił ? dokładnie, ja już 4lata śmigam bez i jeszcze żaden misiek który mnie kontrolował się o nią nie pytał, raz tylko kazali mi rejestrację przykręcić bo leżała na siedzeniu jak powiedziałem że walnąłem zająca i odpadła, a jak misiek zobaczył popękaną ramkę to mi uwierzył
  5. czepiasz się szczegółów :gwizdanie:
  6. Al -zajefajne już wiem co chce dostać na imieniny
  7. mam dwa pytania: gdzie jest spot dziś ? i czy wykasował by mi ktoś błędy vagiem? pytam bo będę pierwszy raz i nie bardzo orientuje się w temacie :polew:
  8. teraz taka, ale się zmienia
  9. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    brudna niuńka to już tradycja a poważnie to nie miałem czasu, na następny to będzie się świecił jak psu ....
  10. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    a jak już sobie panienka uważa
  11. jest jeszcze jeden zwany Tosikiem on bierze tylko po 79,99 ale uważaj bo jest tu haczyk
  12. jak tylko jutro to pewnie
  13. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    a widzisz nie czepiam się ale ta co MY mamy to nie spada nawet przy 200km/h
  14. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    to co za badziew masz :gwizdanie:
  15. np. tu jest opis podłączenia po zapłonie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_wskaznika_doladowania_na_slupku-t30498.0.html
  16. pewnie jest tak jak i moje dwie były :gwizdanie: [jakieś 4 lata temu]
  17. jasne przecież widać ze ten szerszeń stoi oddzielnie :gwizdanie: a chłopaki... to następnym razem się ich wtajemniczy
  18. jestem za !!! Bry Tomek i wszyscy też za i też Bry
  19. nr części raczej się nie zmienił
  20. Franiu dzięki za legalizacje
  21. no tyle bo Lukas ma więcej do gadania niż TY
  22. to będzie czterech [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 11:05_________________________________________________było pięciu podziękowania dla sąsiadów za odwiedziny
  23. po ostatnich wyczynach naszej reprezentacji przestałem oglądać mecze ale ten polecam http://www.joemonster.org/filmy/13020/Najlepszy_mecz_2008_roku
  24. ale na Torwarze podjeżdżają jakieś abs_y i pytają o Piotra [jeśli dobrze pamiętam]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.