Treść opublikowana przez krzyniek
-
Chelsea-Barcelona liga mistrzów
no to już chyba po meczu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka, wpadaj na spoty warszawskie
-
SPOTY RADOMSKIE
nie niuńką, strach na motórze w nocy
-
SPOTY RADOMSKIE
będę się starał i myślę ze się uda [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 21:04_________________________________________________ nie wypiję ani kropelki
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
100-120km/h nie są małe (sam jeżdżę tak jak na to pozwalają okoliczności na drodze) ale nie ponad dwie paki ( na toruńskiej miał grubo ponad 200km/h) jeśli jechał by tak jak to mówisz "jak ludzie zapieprzają" to przyrysował by podwoziem i na tym by się skończyło a tak to ... poza tym obejrzyj jakiś program motoryzacyjny robiony na zachodzie, czy oni tam latają po mieście z taką prędkością ? już nie wspomnę że mają o niebo lepsze drogi. właśnie przypomniałem sobie jeden z jego programów jak jeździł SLR_em (chyba, dokładnie nie pamiętam) jeździł po mieście głównie mówił jaki to jest "współczynnik odwracania głowy" jak on przejechał tym autem - chodzi tylko o lans a nie pasje.
-
SPOTY RADOMSKIE
jakbyś był tak dobry to po mnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka, wpadaj na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.menelgame.pl/
-
Potrzebuję porady - co dla młodego chłopaka ?
jak 19lat to takiego dobrze zajechanego poloneza z 1.5+lpg coby się przez jakiś czas podszkolił w jeździe jak już ogarnie poloneza to poradzi sobie z każdym innym autem jak nie potrzebuje dużego auta to golf
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry... kto nie zamknął dziś lodówki ? -- zimno jak chol...
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
pasja.... coś większego ... hm ... to weźmy pasjonata militariów, ma np czołg(może wyolbrzymiony przypadek) i takie tam inne "zabawki" to co on też może wyjechać sobie na ulicę przyj**** odłamkowym w jakiś wybrany przez siebie cel, bo testuje sprzęt??? no przecież to jego pasja !!! a może nawet źródło utrzymania (renowacja starych pojazdów,sprzętu, broni) [cytowałem (może nie kropka w kropkę) opinię jednego z userów z akp] pamiętam jak kiedyś kolega kupił beemkę z duży silnikiem, zadzwonił do firmy ubezpieczeniowej zapytać się jaki będzie koszt OC jak mu pani powiedziała sumę to zapytał się dlaczego tak dużo, pani odpowiedziała jest pan młody od niedawna prawko a takie auto w pana rękach to tak samo jakby dać panu zezwolenie na broń .
-
[B5 AEB] Tapicerka bagażnika
jeśli zgodnie z nazwą tematu to może to coś pomoże b5 http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_boczkow_bagaznika_w_avancie-t72472.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta po prawej też fajna ino ma najgorszą pozycję [ale z tej perspektywy chociaż uszy widać]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zaznaczałem tą opcję i niestety nic, więc chyba odpuszczę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry pany czy jest możliwość sprawdzenia czy ktoś aktualnie używa swojego maila ? napisałem już kilka wiadomości i zero odzewu - nie wiem czy dana osoba zmieniła adres czy po prostu unika odpowiedzi.- Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
co do Zientarskiego to ojciec jego udzielał wywiadu (nie pamiętam chyba w jakiejś gazecie) i już się cieszy że Maciek już niedługo sam będzie prowadził auto (jak dla mnie to powinien mieć dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, jeśli naprawdę jest takim pasjonatem motoryzacji to programy może robić i bez lansowania się po ulicach super autami, wtedy będzie łatwiej wyegzekwować od niego jazdę takimi autami po torze a nie po publicznych drogach) - o tym co zginął nie wspomniał ani słowem, tylko Maciek to Maciek tamto, zero współczucia...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiciu to pisz w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/a4_klub_polska_na_motocyklu-t75492.0.html może będzie więcej chętnych- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry. to kiedy panowie ustawiamy się na wspólną przejażdżkę :?:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pierdykasz tylko dzisiaj? cały długi weekend- Polacy za granica
http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskiewtorki_g1900_promenada_poziom_3-t45.38970.html jest tam stronka holenderska z filmikami także z tym bmw [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 15:04_________________________________________________ mina gliniarzy -----bezcenna co do postrzegania polaków z granicą to niestety jest kiepsko, bo polak prawie zawsze cwaniakuje i kombinuje...- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.