Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. no to już chyba po meczu
  2. siemka, wpadaj na spoty warszawskie
  3. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie niuńką, strach na motórze w nocy
  4. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    będę się starał i myślę ze się uda [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 21:04_________________________________________________ nie wypiję ani kropelki
  5. 100-120km/h nie są małe (sam jeżdżę tak jak na to pozwalają okoliczności na drodze) ale nie ponad dwie paki ( na toruńskiej miał grubo ponad 200km/h) jeśli jechał by tak jak to mówisz "jak ludzie zapieprzają" to przyrysował by podwoziem i na tym by się skończyło a tak to ... poza tym obejrzyj jakiś program motoryzacyjny robiony na zachodzie, czy oni tam latają po mieście z taką prędkością ? już nie wspomnę że mają o niebo lepsze drogi. właśnie przypomniałem sobie jeden z jego programów jak jeździł SLR_em (chyba, dokładnie nie pamiętam) jeździł po mieście głównie mówił jaki to jest "współczynnik odwracania głowy" jak on przejechał tym autem - chodzi tylko o lans a nie pasje.
  6. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jakbyś był tak dobry to po mnie
  7. siemka, wpadaj na spoty warszawskie
  8. http://www.menelgame.pl/
  9. jak 19lat to takiego dobrze zajechanego poloneza z 1.5+lpg coby się przez jakiś czas podszkolił w jeździe jak już ogarnie poloneza to poradzi sobie z każdym innym autem jak nie potrzebuje dużego auta to golf
  10. bry... kto nie zamknął dziś lodówki ? -- zimno jak chol...
  11. pasja.... coś większego ... hm ... to weźmy pasjonata militariów, ma np czołg(może wyolbrzymiony przypadek) i takie tam inne "zabawki" to co on też może wyjechać sobie na ulicę przyj**** odłamkowym w jakiś wybrany przez siebie cel, bo testuje sprzęt??? no przecież to jego pasja !!! a może nawet źródło utrzymania (renowacja starych pojazdów,sprzętu, broni) [cytowałem (może nie kropka w kropkę) opinię jednego z userów z akp] pamiętam jak kiedyś kolega kupił beemkę z duży silnikiem, zadzwonił do firmy ubezpieczeniowej zapytać się jaki będzie koszt OC jak mu pani powiedziała sumę to zapytał się dlaczego tak dużo, pani odpowiedziała jest pan młody od niedawna prawko a takie auto w pana rękach to tak samo jakby dać panu zezwolenie na broń .
  12. jeśli zgodnie z nazwą tematu to może to coś pomoże b5 http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_boczkow_bagaznika_w_avancie-t72472.0.html
  13. ta po prawej też fajna ino ma najgorszą pozycję [ale z tej perspektywy chociaż uszy widać]
  14. zaznaczałem tą opcję i niestety nic, więc chyba odpuszczę
  15. bry pany czy jest możliwość sprawdzenia czy ktoś aktualnie używa swojego maila ? napisałem już kilka wiadomości i zero odzewu - nie wiem czy dana osoba zmieniła adres czy po prostu unika odpowiedzi.
  16. co do Zientarskiego to ojciec jego udzielał wywiadu (nie pamiętam chyba w jakiejś gazecie) i już się cieszy że Maciek już niedługo sam będzie prowadził auto (jak dla mnie to powinien mieć dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, jeśli naprawdę jest takim pasjonatem motoryzacji to programy może robić i bez lansowania się po ulicach super autami, wtedy będzie łatwiej wyegzekwować od niego jazdę takimi autami po torze a nie po publicznych drogach) - o tym co zginął nie wspomniał ani słowem, tylko Maciek to Maciek tamto, zero współczucia...
  17. wiciu to pisz w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/a4_klub_polska_na_motocyklu-t75492.0.html może będzie więcej chętnych
  18. bry. to kiedy panowie ustawiamy się na wspólną przejażdżkę :?:
  19. Pierdykasz tylko dzisiaj? cały długi weekend
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskiewtorki_g1900_promenada_poziom_3-t45.38970.html jest tam stronka holenderska z filmikami także z tym bmw [br]Dopisany: 03 Maj 2009, 15:04_________________________________________________ mina gliniarzy -----bezcenna co do postrzegania polaków z granicą to niestety jest kiepsko, bo polak prawie zawsze cwaniakuje i kombinuje...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.