Treść opublikowana przez krzyniek
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
wydaje się ok, jeśli nie dopasowujesz budzika kolorystycznie to może być
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://miasta.gazeta.pl/kronikakryminalna/0,91150.html ale walą
-
Miss dziur
a gdzie dziury z drogi z Brzezin do Strykowa zagłosowałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na lepszy początek dnia
-
[B6 BVF] Wymiana żarówki mijania - stron lewa
wykręcić lampę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podróbka tej tańczącej laski co kiedyś wklejałem :gwizdanie: http://www.freemobo.com/ContentView.aspx?id=202306&langid=pl-PL
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
:?: :?: :?:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nic wynocha spać :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Jak włączyć komputer powiadomień ?
zrób fotkę zegarów i ewentualnie manetki, i będzie wszystko jasne
-
Strefa Śmiechu
zagadka jakiej pojemności jest ten pen drive
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witek masz już tablicę ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było :gwizdanie:
-
A4 Klub Polska "na motocyklu"
"Idzie wiosna, będą warzywa" Te i podobne hasła bilbordowe można zobaczyć tu: http://www.policja.pl/portal/pol/1/39449/Inauguracja_kampanii_quotUzyj_wyobrazniquot.html http://www.uzyjwyobrazni.pl/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry co do filmików to na głupotę nie ma lekarstwa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na mnie nie podziałało (może za dużo tych set walnąłem wczoraj) musiałem iść do lekarza i dostałem antybiotyk więc z dalszego na razie nici
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myslalem, ze to tylko kobity maja... He he To miałem napisać, że łeb mnie napier****? mogłeś napisać tak: " ale mnie łeb nap...**** napadowe bóle głowy mam"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam migrenę drugi dzień ... Koszmar .... o widzę że nie tylko ja choruje
-
[ALL B5] Montaż tempomatu - Prośba o pomoc
zapytaj tu http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie-b89.0/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiciu, lukas, adaho nie wiem kto tam jeszcze ma świra na tym punkcie zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/a4_klub_polska_na_motocyklu-t75492.0.html
-
A4 Klub Polska "na motocyklu"
zakładam ten temat z myślą o wszystkich którzy oprócz swoich a4 pasjonują się jednośladami na początek takie info: VI Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza ułana Zdzisława Peszkowskiego Jasna Góra 2009 "W dniach 18-19 kwietnia, już po raz szósty odbędzie się rozpoczęcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze, organizowane przez Stoważyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński przy współpracy z klubem motocyklowym Knight Riders i Polskiem Ruchem Motocyklowym. Jest to wydarzenie wyjątkowe. Nie ma tu straganów, koncertów, piwa i innych „atrakcji”. Za to można spotkać tu prawdziwych motocyklistów. Jeżeli ktoś szuka imprezy z komercyjnymi atrakcjami, szkoda jego cennego czasu. To szczególne miejsce przyciągnęło w zeszłym roku ponad 15 tyś motocyklistów. Ludzi twardych i z charakterem, którzy w strugach deszczu przyjechali tylko po to, by wspólnie się pomodlić i spotkać sobie podobnych. Podmiotem tego wydarzenia są ludzie, a nie ich maszyny. Nie ma tu lepszych czy gorszych, bogatszych czy biedniejszych. Wszystkich łączy jedna pasja i to wystarczy. Opłaty za wjazd nie ma, koszulki zlotowej również. Znaczek owszem można dostać, dając datek na rzecz Polaków na wschodzie. Z zeszłorocznej zbiórki zakupiono dary w postaci książek, słodyczy i sprzętu sportowego dla polskich dzieci, które zostały dostarczone przez Rajd Katyński. Ufundowano też rzecz wyjątkową, a mianowicie dwa pomniki Jana Pawła II na Białorusi. Pomniki stanęły w Miorach i Szumielinie miejscach licznie zamieszkałych przez naszych rodaków. Jak bardzo ważny jest to symbol mogliśmy się przekonać podczas uroczystości odsłonięcia w trakcie VIII Rajdu Katyńskiego. Zlot Gwiaździsty to miejsce gdzie przede wszystkim się daje, a nie bierze. Ze zbiórki pluszowych zabawek dajemy radość dzieciom w domach dziecka, i świadectwo jacy są Polscy Motocykliści. Niestety znajdują się też tacy którzy chcieliby brać. Wielokrotnie odmawiano organizacji jakiegokolwiek handlu. Znalazła się jednak organizacja o nazwie Młodzi Młodym, która próbuje wykorzystać ogromną frekwencję do swoich komercyjnych celów, organizując konkurencyjną imprezę w tym samym miejscu i czasie. Ci ludzie nie mają nic wspólnego ze Zlotem Gwiaździstym. Zbieramy się 18 kwietnia (sobota) przed klasztorem, gdzie o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie w sali o. Kordeckiego. Będą wyświetlane filmy z rajdów, a następnie Apel Jasnogórski. Nocleg oczywiście bezpłatny pod namiotem na Górce Przeprośnej, lub we własnym zakresie. 19 kwietnia (niedziela) o 10.00 rusza parada na Jasną Górę. O godzinie 12.00 Msza Święta i poświęcenie motocykli. Prosimy nie ustawiać wcześniej motocykli na błoniach jasnogórskich. Na błonia pierwsza wjeżdża a parada, spóźnieni motocykliści zbierają się na Starym Rynku i dołączają na końcu kolumny. Wszyscy przywozimy pluszowe zabawki dla dzieci z sierocińców w Polsce i na Kresach Rzeczypospolitej. Przed ołtarzem będą baseny na pianę gaśniczą pożyczone od strażaków, i tam wrzucamy pluszaki. To Nasze Święto! " http://www.rajdkatynski.net
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie święta ok. tylko przed świętami .... http://www.tvn24.pl/12690,1595143,0,1,tragiczna-droga-krzyzowa,wiadomosc.html http://wiadomosci.wp.pl/kat,9972,title,Motocyklista-wjechal-w-procesje-1-osoba-nie-zyje,wid,11030780,wiadomosc.html ten co zginął to nie był z Latowicza, kierowca motocykla: -1,3 promila - bez prawka -motocykl nie zarejestrowany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer masz coś do Poznania :gwizdanie: to pisz tu http://www.a4-klub.pl/smf/spot_poznanski_slota_parking_king_cross_pogoda_parking_przy_sw_jerzego-t16926.31500.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cypnij se go pod silnik i nie bedzie Ci wyglądał jak wiejski tjuning
-
[B5 AJM] Czy przy wymianie amortyzatorów z przodu potrzebne są ściągacze ?
ściągacz sprężyn (czy tam ściskacz sprężyn) można zrobić z podnośnika od poloneza/dużego fiata