Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. cześć Brygvin
  2. to ile miałeś ??? a nie chyba widziałem u Ciebie antenkę cb na dachu więc Ci się upiekło :gwizdanie:
  3. Zbieraja na paliwo nie prawda mi misiaki z nieoznakowanego powiedzieli przez CB że na opony letnie [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 17:33_________________________________________________wychodzi na to że BryTomek wyhaczył jakiegoś bonusa
  4. prawie wszyscy grali nawet Lukas [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 13:11_________________________________________________ takiego wstydu jak w Sobieszewie
  5. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  6. może będzie lepiej, zawsze po przegranym meczu reprezentacji jakiś inny sportowiec/sportowcy robił/robili miłą niespodziankę
  7. ja ostatnio kupowałem w ASO ( a raczej Kasia dla mnie) nr. 044 121 113 cena 111.65pln
  8. Bry znaczy Bryniek się
  9. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ładnie jechane jest :polew:
  10. Brylik, nie mogę zbytnio teraz, a chciałbym to obejrzeć - przełóżcie może z Bryźkiem termin tak żeby widownia mogła popatrzeć W ten sposób kolejna zima nas zastanie zanim się ścigniemy bo komuś ciągle nie pasuje. Mi nie pasuje we wtorek Brylik a może w środę przy okazji ....
  11. zamiast wstydu to chyba lepiej pasowało by dymu
  12. siema z rana Bryniek się kłania
  13. wit.s na weekend możemy próbę zrobić mój nowy jest
  14. skuteczna metoda i nie sądzę żeby wyszło drożej niż dług, jakby co to więcej na Pw
  15. proponuje przeczytać http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_lampeczki_drzwiowe_gdzie_je_wsadzic-t60209.0.html;msg691077#msg691077
  16. BryTomek hm .... a co na to Bryńka chyba też musi wyrazić zgodę na powielanie "połowy" swojego nicka
  17. wymiatają http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,83570,6429546,Na_luzie__nietypowy_cover_Katy_Perry.html
  18. jakbyś potrzebował kierownika tego jamnika to mam na to uprawnienia
  19. :polew: :polew: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1078615 ja to bym dach opier... i zrobił baletowóz jeden już dziś zrobił cabrioleta 30 dzieciaków w szpitalu
  20. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    nie, jeśli aku był odłączony i nie kręciłeś kluczykiem przy odłączonym jaśku to nie powinna się zaświecić. robiłem tempomat u Korzen_ia (b5 po IIlifcie) i on też ma 3-ramienną kierę ale takiego czegoś nie było, z moich informacji wynika że kierownice 3-ramienne przed i po lifcie się różniły [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 08:49_________________________________________________ z info które zebrałem wychodzi że jest to płytka od klaksonu, nie mam teraz dostępu do etki bo po nr można by sprawdzić i była by pewność
  21. biedny student w B6 habilitację może robi
  22. oni uważają że na euro 3012 zdążymy więc się nie spieszą
  23. ale jak to w polsce bywa - nigdzie nie wychodzą
  24. ragga jak moi agenci go namierzali to ręce miał obydwie na biurku
  25. jeżdżą tylko zaufani kierowcy- wybrańcy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.