Treść opublikowana przez krzyniek
-
Montaż tempomatu A4 B5
da się ale gra (chyba) nie warta świeczki, bo jak się domyślam masz gaz na lince a żebyś do tego dołożył tempomat to musisz założyć to co poniżej:
-
SPOTY RADOMSKIE
no to wychodzi że się z kimś nie pożegnałem :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
i ja lepsze było "wreszcie Łukasz zajął się jakimiś innymi d..."
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja, a ja ... ;( ;( ;( a Ty byłeś w ogóle ..>>???? o kurfa ... jedziesz po bandzie , ale fakt nie piłem to jakby mnie nie było ... :gwizdanie: a to tak jak ja
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja, a ja ... ;( ;( ;( a Ty byłeś w ogóle ..>>????
-
SPOTY RADOMSKIE
mimo wszystko ... który to ten BOMBA :gwizdanie: to jest nasz człowiek u was ... teraz domyśl się który to taki :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
wojska ....? my mamy całą armię ale jest u nas taki jeden sierżant myślę że on wystarczy
-
SPOTY RADOMSKIE
i tu się zdziwisz siła jest i to duża ten się śmieje kto się śmieje ostatni
-
SPOTY RADOMSKIE
i tu się zdziwisz siła jest i to duża
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
obyś się jeszcze nie zdziwił ...
-
Jaki prezent dla chrześniaka ?
pewnie coś z tej serii http://www.ps.com.pl/module/sklep/ga/753/gb/1436/ix/151224 generalnie ta konsola też daje radę
-
SPOTY RADOMSKIE
THX gospodarzom i całej reszcie [wymienionej w poście powyżej (edit; na poprzedniej stronie )] było 02:35 byłem w domu :gwizdanie:
-
Jaki prezent dla chrześniaka ?
dokładnie, siostrzeniec ma i normalnie nic innego go tak nie wciąga jak psp
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spociki warszawskie
-
Spoty LRY - odwołane
miśki jest jutro coś na Ułęży ? bo coś kumpel mówił że jakieś ściganko ma być, wiecie coś
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
jak tak to beze mnie ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Chelsea-Barcelona liga mistrzów
a ja 3-2 dla Barcy
-
Chelsea-Barcelona liga mistrzów
a chelsea to niby nie pomógł.... grali z przewagą jednego zawodnika i nie wykorzystali tego :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdarza się :gwizdanie:
-
Chelsea-Barcelona liga mistrzów
:good: zajebiaszczo :drool:
-
SPOTY RADOMSKIE
dalej pójdzie jak z górki ... .....prosto do warsztatu :gwizdanie: