Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AFN] Problem z tempomatem
albo masz dokładany tempomat i podłączony gdzieś indziej albo to goła manetka
-
[B5 AFN] Problem z tempomatem
majcher sprawdź bezpiecznik nr 11 ewentualnie vagiem można sprawdzić.
-
Garwolin i okolice spot........
będą
-
Montaż tempomatu A4 B5
sprawdź na kodach wyposażenia czy masz taki kod 0L2
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
skoro tak to myślę że dobrze udrutowany skuter 49ccm będzie najlepszy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mordo Ty moja :polew: czym Wy tam na te spoty przyjeżdżacie? tramwajami nie ale każdy ma kierowce [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 07:57_________________________________________________ w sam raz w moją rękę
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
ciekawe komentarze użytkowników jednośladów na temat akcji "warzywa" i ogólnie jazdy co to niektórych świeżych motocyklistów. http://grono.net/forum/topic/17533767/0/? http://grono.net/motocykle/topic/17549621/0/
-
Garwolin i okolice spot........
a już myślałem że masz inny kalendarz
-
Strefa Śmiechu
fotele to jakiś nowy model?
-
Garwolin i okolice spot........
w przyszłą niedzielę jest 24 magiel nie wiem
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś jak chcesz to mogę Ci poszukać /pewnie jeszcze gdzieś mam/ tych historyjek- Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
ja mam er-5 chciałem zmienić na tego er-6n ale przymierzyłem i poczytałem broszurkę informacyjną:"w celu poprawienia komfortu niższym kierowcom obniżono kanapę" a ja jestem wysoki no i niestety [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 10:04_________________________________________________więcej info na temat er-5 http://www.motoriders.fora.pl/125-500,15/kawasaki-er-5,568.html- Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
dlatego właśnie er-6n jest godne polecenia a także jego poprzednik er-5- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka, zapraszamy na spoty warszawskie- Garwolin i okolice spot........
no więc kiedy? tak jak było ostatnio pasuje? tj niedziela o 13-stej?- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka, zapraszamy na spoty warszawskie- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
najwyżej ominą go krówki :drunk:- Strefa Śmiechu
co w tym śmiesznego ???- Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
już to widzę że gość kupuje na pierwsze moto np. Ninja ZX-10R ze 188KM pod "siedzeniem" i uczy się nad nim panować, jeździć z bezpieczną prędkością, wchodzić w zakręty itd.- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja wpadnę chyba w odwiedziny jak mi wszystko wyjdzie więc będziemy się czuli podobnie oj nie wiem TY jako klubowicz -stawka razy dwa - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.