Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. albo masz dokładany tempomat i podłączony gdzieś indziej albo to goła manetka
  2. majcher sprawdź bezpiecznik nr 11 ewentualnie vagiem można sprawdzić.
  3. będą
  4. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    sprawdź na kodach wyposażenia czy masz taki kod 0L2
  5. skoro tak to myślę że dobrze udrutowany skuter 49ccm będzie najlepszy :gwizdanie:
  6. Mordo Ty moja :polew: czym Wy tam na te spoty przyjeżdżacie? tramwajami nie ale każdy ma kierowce [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 07:57_________________________________________________ w sam raz w moją rękę
  7. ciekawe komentarze użytkowników jednośladów na temat akcji "warzywa" i ogólnie jazdy co to niektórych świeżych motocyklistów. http://grono.net/forum/topic/17533767/0/? http://grono.net/motocykle/topic/17549621/0/
  8. a już myślałem że masz inny kalendarz
  9. fotele to jakiś nowy model?
  10. w przyszłą niedzielę jest 24 magiel nie wiem
  11. Adaś jak chcesz to mogę Ci poszukać /pewnie jeszcze gdzieś mam/ tych historyjek
  12. ja mam er-5 chciałem zmienić na tego er-6n ale przymierzyłem i poczytałem broszurkę informacyjną:"w celu poprawienia komfortu niższym kierowcom obniżono kanapę" a ja jestem wysoki no i niestety [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 10:04_________________________________________________więcej info na temat er-5 http://www.motoriders.fora.pl/125-500,15/kawasaki-er-5,568.html
  13. dlatego właśnie er-6n jest godne polecenia a także jego poprzednik er-5
  14. siemka, zapraszamy na spoty warszawskie
  15. no więc kiedy? tak jak było ostatnio pasuje? tj niedziela o 13-stej?
  16. siemka, zapraszamy na spoty warszawskie
  17. najwyżej ominą go krówki :drunk:
  18. co w tym śmiesznego ???
  19. już to widzę że gość kupuje na pierwsze moto np. Ninja ZX-10R ze 188KM pod "siedzeniem" i uczy się nad nim panować, jeździć z bezpieczną prędkością, wchodzić w zakręty itd.
  20. ja wpadnę chyba w odwiedziny jak mi wszystko wyjdzie więc będziemy się czuli podobnie oj nie wiem TY jako klubowicz -stawka razy dwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.