Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. prezesie jedziesz przez Wawę czy przez Radom, lecieć z prezesem całą trasę to było by coś Przez Radom , ale zapewne będę leciał w czwartek bo muszę rodzinkę odwiedzić w Zgierzu.Tak więc jakby coś to będę czekał na Was w Strykowie spoko więc spotkamy się w Strykowie więc skoro tak to i ja wstępnie dotoczę się do strykowa
  2. a to normalka, pozwala się tylko tym co mają swój motocykl i co nieco ogarniają
  3. to jak już wszyscy ustalą trasy wyjazdu to może i ja się do jakiejś ekipy załapię a to o 10 z Poznania to ciut przy wcześnie :gwizdanie:
  4. grunt to dobra fota [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 15:05_________________________________________________i coś dla fanów moto [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 15:08_________________________________________________i uj wszystkie foty wcięło
  5. 8D0 941 509H jak masz hak to końcówka K ps. mi też czasem kierunki świecą ale potem znów wraca do normy
  6. na lans powinno być dobre ale lipa zdjęcie wcięło
  7. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  8. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    zrekrutowałem wam jednego: czerwony avant B5 na LRY - ciekawe czy się zaloguje
  9. jak będzie taka pogoda jak teraz to nigdzie nie pojedziemy
  10. i oby tak dalej nie wiem ile masz cm wzrostu ale jeszcze będzie Cię kark bolał
  11. ZASRANY TWARDZIEL
  12. Senyszyn ps, lubisz skórzane wdzianka :gwizdanie:
  13. ej takie rzeczy to do działu "Strefa Grozy" a nie tu psuć nastrój
  14. [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 21:01_________________________________________________
  15. [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 11:43_________________________________________________stwierdził że na piechotkę będzie szybciej [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 15:00_________________________________________________a u nas narzekają na zatłoczone pociągi [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 20:50_________________________________________________
  16. jak wklejacie to coś pożądnego
  17. bo na warszawskich to tylko takie dają się wklejać
  18. Moskal może Ci się przyda http://dilidou.com/img/img2/20090116/machine_00.jpg chodź to chyba bardziej wersja kobieca :gwizdanie:
  19. mam nadzieję że nie było http://dilidou.com/2009/02/19/un_peu_de_relaxation_pour_les_yeux_des_hommes_1_7_mo.html
  20. a Lukasa znów paparazzi przyłapali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.