Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
prezesie jedziesz przez Wawę czy przez Radom, lecieć z prezesem całą trasę to było by coś Przez Radom , ale zapewne będę leciał w czwartek bo muszę rodzinkę odwiedzić w Zgierzu.Tak więc jakby coś to będę czekał na Was w Strykowie spoko więc spotkamy się w Strykowie więc skoro tak to i ja wstępnie dotoczę się do strykowa- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
jesteś pewny- Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
a to normalka, pozwala się tylko tym co mają swój motocykl i co nieco ogarniają- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
to jak już wszyscy ustalą trasy wyjazdu to może i ja się do jakiejś ekipy załapię a to o 10 z Poznania to ciut przy wcześnie :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
grunt to dobra fota [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 15:05_________________________________________________i coś dla fanów moto [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 15:08_________________________________________________i uj wszystkie foty wcięło- [B5 AFN] Problem z kierunkowskazami
8D0 941 509H jak masz hak to końcówka K ps. mi też czasem kierunki świecą ale potem znów wraca do normy- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SZUKANIE FURACZA - na lans :)
na lans powinno być dobre ale lipa zdjęcie wcięło- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie- Spoty LRY - odwołane
zrekrutowałem wam jednego: czerwony avant B5 na LRY - ciekawe czy się zaloguje- Garwolin i okolice spot........
jak będzie taka pogoda jak teraz to nigdzie nie pojedziemy- Nowicjusz - wątek powitalny
- Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
i oby tak dalej nie wiem ile masz cm wzrostu ale jeszcze będzie Cię kark bolał- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ZASRANY TWARDZIEL- EUROWYBORY - ankieta
Senyszyn ps, lubisz skórzane wdzianka :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ej takie rzeczy to do działu "Strefa Grozy" a nie tu psuć nastrój- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 21:01_________________________________________________- Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 11:43_________________________________________________stwierdził że na piechotkę będzie szybciej [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 15:00_________________________________________________a u nas narzekają na zatłoczone pociągi [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 20:50_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak wklejacie to coś pożądnego- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo na warszawskich to tylko takie dają się wklejać- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal może Ci się przyda http://dilidou.com/img/img2/20090116/machine_00.jpg chodź to chyba bardziej wersja kobieca :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam nadzieję że nie było http://dilidou.com/2009/02/19/un_peu_de_relaxation_pour_les_yeux_des_hommes_1_7_mo.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Lukasa znów paparazzi przyłapali - ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania