Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AAH] Brak sygnalizacji zapalonych świateł
chodzi CI o "brzęczyk" - mógł się skończyć, tu masz jak naprawić http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_sygnal_brzeczyk_wlaczonych_swiatel-t4509.0.html
-
[ALL B5] Mruga oświetlenie wnętrza
co do spota to ja od ostatniego razu byłem dwa razy i nic... trzeba czytać wątek!!! co do przekaźnika to patrzyłem w etce i nic nie znalazłem i śmiem twierdzić że nie ma takiego przekaźnika i problem leży w okablowaniu, pompce centralnego lub module komfortu.
-
[ALL B5] Mruga oświetlenie wnętrza
Kosiniak zdjęcie boczka nic nie da, tylko bezpieczniki zobaczy, trzeba zdjąć całą osłonę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie mam pytanie, czy może mi ktoś powiedzieć jaki profil ma opona na zdjęciu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś laski w hurcie to Kolkov wlepił dwie strony wcześniej
-
[B5 AFN] Odłączony wężyk od N75
jest podłączony do gruchy sterującej łopatkami turbiny, niepodłączony auto jeździ jak bez turbo. (jeśli się mylę_niech ktoś to zweryfikuje)
-
[B5 AJM] Czy to właściwy N75 ?
jak wygląda EGR a jak N75 to spójrz na schemat i sam sobie odpowiedz na pytanie czym one się różnią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co mówicie że Poziek z tym ćwiczy ? [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 13:37_________________________________________________ myślisz że zamiast bala trzymają Poźka :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a propos paintball_a Poziek dostałem zlecenie na Ciebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolkov w hurcie nie prezentują się dobrze :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znam jednego ale to zależy co i gdzie chcesz zawiesić ktoś chętny na wymianę oponek- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prezenterka pogody- [B5 AJM] Turbina - czy to jej koniec ?
słuchajcie jak się czegoś nie wie to się dorabia do tego teorię -swoją drogą zajebiści są niektórzy mechanicy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jednak 21.06 ??? - ja pisalem ze nie moge toż jest dwie tury [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 10:49_________________________________________________no chyba że zależy CI na postrzelaniu do Spanky_ego no to tylko jeden termin- [B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
ja uporałem się z tym w godzinkę i tak jak piszesz jaka przyjemność z rezania :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i nie będzie uciekał .... e co to za zabawa strzelać do nieruchomego celu a jeszcze tak jak Łukaszr pisze "napompowany mięśniak" to już w ogóle grzech nie trafić :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry- SPOTY RADOMSKIE
chyba nie za dobry... mówili w wiadomościach że piorun zabił jednego, drugi ranny a trzeciego odrzuciło, gdzieś okolice Radomia- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
jak masz coś do krakusów to pisz im na regionalnym bo tu nie wszyscy czytają :gwizdanie: :polew:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
bo zlot winien trwać cały tydzień czy w konkurencjach sportowych, są przewidziane dzikie karty dzikie karty może nie ale dzikie konkurencję tak :kox: czyli- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
bo zlot winien trwać cały tydzień czy w konkurencjach sportowych, są przewidziane dzikie karty- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam dla Wicia nowy avatar http://dilidou.com/2009/05/11/du_sexe_a_la_69_.html - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.