Treść opublikowana przez krzyniek
-
Spotkania na drodze
czerwone B6 blachy WA (chyba) widziane na DK 76
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na razie ładuje foty na NK :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 20:39_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=kh6HzUZuvPs
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdaje się że ktoś tu jest wyposzczony :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
fotki się powoli zgrywają- Strefa Śmiechu
http://muzyka.wp.pl/gid,374008,page,2,title,Najglupsze-nazwy-zespolow,galeria.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian się nie załapał na fotę ale dwaj pierwsi tak :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no coś TY nikt nie pił :gwizdanie: no może Lukas trochę- PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
a co powiesz na tą fotkę- PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Madas jakiś niewyraźny resztę musiałem ocenzurować :polew: a i Miron pozwolił Hugo przejść obok- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
z tego co wiem to Adrian dzwonił do Ciebie jeszcze jak wszyscy byliśmy w ośrodku- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
nie przesadzaj..... dzwoniłeś do mnie to byliśmy już w poznaniu.- Spotkania na drodze
adadur- Piła - HOT LINE
teraz mówisz :polew: ps.mamy dwa filmiki znaczy się Korzeń ma jeden z podróży na zlot i drugi zajefajny filmik z naszego powrotu- PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
padłem jak chcecie to mam więcej ciekawych zdjęć tego modela co prezentuje te spodenki :gwizdanie: Madas, Kuredu, Musashi - dzięks za organizację i sorka za małe zamieszanie- [B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
no tam im wyszła jakaś 110oktanów czy coś, dokładnie nie pamiętam- [B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
jak bena będzie po 2 zł to może już niedługo, wczoraj w wiadomościach oglądałem że wynaleźli na UMCS_ie instalację do produkcji benzyny z CO2 tylko tam coś mówili że ok 3zł wyjdzie za litr , już z podatkami- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko tak kulturalnie a jak chcesz ich lać to pożyczyć musisz beeemkę od Norbiego -zrobisz mocniejsze wrażenie na wejściu :gwizdanie:- Czego słuchacie w swoim aucie ?
rmf/eska rock a jak tam nie ma nic ciekawego to i reszty twórczości Rammstein_u i....długo by jeszcze wymieniać- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- [B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
Ive Tukan już zamienił ajm_a a my kiedy mieniamy ?- [B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
Ive się nudzi i się eSie przygląda- [B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
no panie Tukan masz opóźnienie miałeś wstawić eSę wcześniej na forum - PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO