Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. czerwone B6 blachy WA (chyba) widziane na DK 76
  2. na razie ładuje foty na NK :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 20:39_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=kh6HzUZuvPs
  3. zdaje się że ktoś tu jest wyposzczony :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. fotki się powoli zgrywają
  5. http://muzyka.wp.pl/gid,374008,page,2,title,Najglupsze-nazwy-zespolow,galeria.html
  6. Adrian się nie załapał na fotę ale dwaj pierwsi tak :gwizdanie:
  7. no coś TY nikt nie pił :gwizdanie: no może Lukas trochę
  8. a co powiesz na tą fotkę
  9. Madas jakiś niewyraźny resztę musiałem ocenzurować :polew: a i Miron pozwolił Hugo przejść obok
  10. z tego co wiem to Adrian dzwonił do Ciebie jeszcze jak wszyscy byliśmy w ośrodku
  11. nie przesadzaj..... dzwoniłeś do mnie to byliśmy już w poznaniu.
  12. adadur
  13. teraz mówisz :polew: ps.mamy dwa filmiki znaczy się Korzeń ma jeden z podróży na zlot i drugi zajefajny filmik z naszego powrotu
  14. padłem jak chcecie to mam więcej ciekawych zdjęć tego modela co prezentuje te spodenki :gwizdanie: Madas, Kuredu, Musashi - dzięks za organizację i sorka za małe zamieszanie
  15. no tam im wyszła jakaś 110oktanów czy coś, dokładnie nie pamiętam
  16. jak bena będzie po 2 zł to może już niedługo, wczoraj w wiadomościach oglądałem że wynaleźli na UMCS_ie instalację do produkcji benzyny z CO2 tylko tam coś mówili że ok 3zł wyjdzie za litr , już z podatkami
  17. tylko tak kulturalnie a jak chcesz ich lać to pożyczyć musisz beeemkę od Norbiego -zrobisz mocniejsze wrażenie na wejściu :gwizdanie:
  18. rmf/eska rock a jak tam nie ma nic ciekawego to i reszty twórczości Rammstein_u i....długo by jeszcze wymieniać
  19. Ive Tukan już zamienił ajm_a a my kiedy mieniamy ?
  20. Ive się nudzi i się eSie przygląda
  21. no panie Tukan masz opóźnienie miałeś wstawić eSę wcześniej na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.