Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kogo on mi przypomina :gwizdanie: oskaro ....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jechane po bandzie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Make your make-up pussy. Czy jest McDonald's w promenadzie? jest kFC mac jest obok promenady za następnym skrzyżowaniem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek miałeś dać foty , a kto tam z klubu wogóle zagląda ??? np. ja tylko ostatnio nam deszcz grilla przygasił ale i tak było
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Najmłodszy Klubowicz Michałek :)
gratki dla rodziców
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Montaż tempomatu A4 B5
stiven pierwsza aukcja odpada, druga powinna pasować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mniej więcej tak urocza pani policjantka raczyła wpisać było troszku więcej :gwizdanie:
-
Spoty LRY - odwołane
widzę avanciory znów rządzą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widać bo na drugiej fotce swoich butów nie wymazał a tak poza tym to jak ja q***wa nie lubię nad ranem jeździć 200pln/6pkt dobrze że pani policjantka miała dobry humor i negocjacje przyniosły skutek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było.... :gwizdanie:pany czym grozi jazda ze zwichrowaną tarczą hamulcową ? bo zanosi się że jedną taką mam a muszę zrobić dziś małą trasę - wymiana dopiero w poniedziałek
-
[ALL B5] Co to za wtyczka ?
Jeżeli to jest wtyczka czujnika temperatury to gdzie ona ma byc podpięta... to jest cały czujnik nie żadna wtyczka powinien być umieszczony przed chłodnicą tak pośrodku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mówisz o automatach do lodów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu ma w tym mieście zniżki...karte rabatową wydał mu sam prezydent miasta :gwizdanie: :kox: dokładnie :polew:
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakby któryś nie wiedział gdzie nowo poznaną laskę zabrać to.....może tu :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może chciał mu zaimponić- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak Moskal ma L4 jeszcze 3 tyg to spamer będziesz zagrożony- Protest na A4 A1
skoro mamy nie porównywać to dlaczego jest ta sama opłata??? widzę ze w temacie głos zabierają sami zapaleńcy ... czterech kółek a z perspektywy dwóch to nikt nie pomyśli na A2 też jest ta sama opłata motocykl/osobówka pomysł dobry, zwróci uwagę na sprawę i mam nadzieję że za bardzo nie utrudni życia Panom kierowcom osobówek- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer - spamer... chyba będzie Cię ganiał Poziu- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.