Treść opublikowana przez krzyniek
-
Ceny paliwa marzec 2026
ON - 3,49 zł
-
[B5 AJM] Chłodnica z przodu po stronie pasażera
śmiem twierdzić że każdy w B5, zobaczę jeszcze jak jest u kumpla w golfie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
[B5 AJM] Tempomat - kontrolka działa a tempomatu brak
w b5 nie ma takiej szukaj bezpiecznika nr 11. i dobrze by było zrobić diagnostykę tempomatu vag_iem: silnik, grupa 6 - i przedostatnie okno wyłączony tempomat - 000000 wyłączony tempomat z "vor dem Einrastpunkt"-nie mam pojecia o co chodzi - 000010 włączony tempomat - pozycja EIN - 000011 pozycja AUFN - 001011 wciśnięty FIX - 000111 wciśnięty hamulec - 010011 wciśnięte sprzęgło - 100011
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok
-
[B5 AJM] Tempomat - kontrolka działa a tempomatu brak
w B5 ??? bezpiecznik sprawdzony?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
siema i zapraszamy na spoty warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurrr... myślałem, że to Poziek .. :doh1: poziek to chyba tu się schował :gwizdanie: http://nasza-klasa-foto.pl/wp-content/uploads/2009/03/kangooo.jpg jeszcze jedna fota z wycieczki do USA http://nasza-klasa-foto.pl/wp-content/uploads/2009/03/kaktus.jpg kto to ostatnio tam był :gwizdanie: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeansy są chyba oryginalne i chyba fota na dziś (ludzie mają pomysły ...) http://nasza-klasa-foto.pl/wp-content/uploads/2009/07/podjajem.jpg- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ta ? http://nasza-klasa.pl/profile/11873944/gallery/album/2/315 powinni na tej nk regulamin zrobić że na focie ma być cała postać a nie tylko twarz.... http://naszaklasa.blox.pl/html- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
do 92tyś serwisowany w aso (po we własnym garażu ) teraz 172tyś i jest ok poza jednym przegubem który umarł i trza było wymienić na nowy- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
krótko i na temat- Zegar radiowy w Audi A4 B6
PiteR :-> - ja mówiłem na przykładzie B5 co do niemieckiego ASO -to na dniach zapytamy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wywłoka .... :polew: [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 11:58_________________________________________________analiza Aydaho -dobra- Zegar radiowy w Audi A4 B6
arczi_a4 nastaw zegar ręcznie i po chwili(tak jest u mnie) lub jakimś czasie palma powinna się zaświecić- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry... oskaro strasznie stare te filmiki z kwiatem polskiej motoryzacji :gwizdanie: lepiej jakieś dooopy zapodaj- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gwarantuje Ci, że nie chciałbyś dokładnie tak! Adaś dobrze gada, kiedyś myślałem podobnie jak TY ale zdrowie jest najważniejsze wszystko inne z czasem nabędziesz- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
pany widziałem tego furacza (po raz drugi, pierwszy raz jak był własnością innego ...) i powiem wam żę to super paździeż ps, jak amortyzatory- sprawdziłeś ?- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nom tory spoko więc i stacje są - Nowicjusz - wątek powitalny