Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mam Talent - Typujemy zwycięzców II edycji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i Panie zakladam nowy temat o programie Mam Talent chce sie dowiedziec na kogo stawiacie kto wygra w drugiej edycji :-)

p.s GRZYBKI obstawiam :-)

tu macie link do grzybków http://www.youtube.com/watch?v=soT7SDt6xx4

moze bedziecie pisac na kogo stawiacie i odrazu linka aby moc sobie przypomniec :-)

Pozdrawiam i niech wygra najlepszy :naughty:

Opublikowano

Te dwie małolaty akrobatyczne dawały nieźle :decayed:

Kurde pomyślec co one będą wyrabiały w łóżku jak dorosną :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe wlasnie to widzialem i o tym samym pomyslalem heheh

jednak nam to tylko jedno w glowie :polew:

Opublikowano

jednak nam to tylko jedno w glowie :polew:

bracia :punk::D

Opublikowano

Dla mnie wszyscy którzy występują to jedna wielka porażka :thumbdown:

Większość albo tańczy albo śpiewa.

Są inne programy w których mogą się wykazać.

Ci co mają talent nie przechodzą dalej.

Małolaty faktycznie potrafią wyginać ciało. Jak będzie dorosła to będzie robiła loda na stojąco, wyginając ciało do tyłu i będzie mówić: Deeper Honey?

Opublikowano

Polskie MT to kicha. W amerykańskiej edycji to dopiero są barwni uczestnicy :decayed:

Opublikowano

hehe wlasnie to widzialem i o tym samym pomyslalem heheh

jednak nam to tylko jedno w glowie :polew:

:kox:

Dziewczyną będą się ciachac jak przecinaki :decayed:

jednak nam to tylko jedno w glowie :polew:

bracia :punk::D

Ojciec był listonoszem :D

[br]Dopisany: Październik 31, 2009, 09:35:00 _________________________________________________Wiktoria Katajef jakby ściągła ten kaganiec z zębów to by niezła szuka była :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Łydzie ma konkretną :decayed:[br]Dopisany: Październik 31, 2009, 09:36:02 _________________________________________________Małolaty wygrały :decayed:[br]Dopisany: Październik 31, 2009, 09:36:26 _________________________________________________Jak skończą 20 lat to mogę byc ich ginekologiem :decayed::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kaczor :kox:

Opublikowano

Laski wygrają :naughty:

Jak się nie podrą jak stare prześcieradło to wygrają :decayed:

Opublikowano

Ja stawiam na Dzo-Dza i jego Dzo-Dzo wóz :> :polew:

Opublikowano

Te dwie małolaty akrobatyczne dawały nieźle :decayed:

Kurde pomyślec co one będą wyrabiały w łóżku jak dorosną :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew:

:shocked:

nie mogę ciekawe kto myślał inaczej z naszego grona :polew: :polew:

a po za tym nie mam typów niech one wygrają

Opublikowano
  • Autor

no pewnie czemu nie tylko po co dziecią 300 tys :-)

Opublikowano

no pewnie czemu nie tylko po co dziecią 300 tys :-)

Właśnie, bardziej by się przydało na wymodzenie AWXa :naughty:
Opublikowano
  • Autor

no to bez dwoch zdan hehehe

na za 300 tys to awx szkoda modzić hehee

300 tys to na 7 dni caly klub gdzies nad moze i sikiera motyka dzieczyny dragi alkohol szybka jazda palenie gum i tak dalej

ze tez o tym wczesniej nie pomyslalem moglem sie zapisac do mam talent cos tam bym pokazal a wy byscie smsy na mnie slali hehehe

Opublikowano

no to bez dwoch zdan hehehe

na za 300 tys to awx szkoda modzić hehee

300 tys to na 7 dni caly klub gdzies nad moze i sikiera motyka dzieczyny dragi alkohol szybka jazda palenie gum i tak dalej

ze tez o tym wczesniej nie pomyslalem moglem sie zapisac do mam talent cos tam bym pokazal a wy byscie smsy na mnie slali hehehe

Pewnie będzie 3 edycja więc nic straconego :naughty:

Opublikowano

Dzo Dzo jakie przewidziałeś nagrody?

w dzisiejszych czasach nic nie obstawiajcie za darmo :polew:

Dzo Dzo założył temat więc nagrody też pewnie ma :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ale to musiscie najpierw wytypowac kto wygra

Opublikowano

ale to musiscie najpierw wytypowac kto wygra

zrób ankietę :naughty: i podaj nagrody :decayed: bedziem głosować :polew::kox:
Opublikowano

ale to musiscie najpierw wytypowac kto wygra

zrób ankietę :naughty: i podaj nagrody :decayed: bedziem głosować :polew::kox:

:kox::good:

Opublikowano

rowniez obstawiam ze dziewczynki Jadzia i Dominika wygraja ta edycje chociaz bracia spiewajacy w churze rowniez maja szanse.

dziwi mnie ze nic o Cheerleader'kach nie mowicie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.