Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  2. tomasz13 komu TY chcesz dać na tył takie lampy? skoro kolega moro99 takie właśnie ma ma wymienić swoje na Twoje bo akurat chcesz je sprzedać
  3. a ten czujnik co wymieniłeś ile miał pinów ? jeśli 4 to był to zespolony czujnik G62/G2 ps. swoją drogą żeś kotleta odgrzał :gwizdanie:
  4. jak się bawi poznań kulig za tramwajem
  5. taaa sam wklejałem chyba ze dwa razy
  6. tylko jaki interfejs podejdzie http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,27546,iSort,1,iTime,3 http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,27547,iSort,1,iTime,3
  7. Lukas mam na wierzchu zacisk od golfa IV gdzie były fabrycznie tarcze 312mm i śr tłoczka jest 54 mm ale to żadna wskazówka lepiej niech ktoś potwierdzi jak jest w a4
  8. no jak tam z tym filmikiem ? ile wam brakuje właśnie był u mnie batman i za bardzo mnie nie oskubał więc mogę się dorzucić
  9. Przemots dokładnie tak pamiętam to jak on runął szkoda że go już nie odbudują
  10. Nosfer, on podobno się pomylił i kupił z cykorią
  11. oglądałem o tym wczoraj w Tv podczas filmowania to chyba ze 3 auta pojechały na mocno pomarańczowym :gwizdanie:
  12. czy ja wiem, tam windy jeżdżą 65km/h szybciej niż u nas skutery po ulicach [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 11:57_________________________________________________ jakbyś nie zauważył to te dwie wierze też były odporne na uderzenie [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 11:59_________________________________________________ nie trzeba znać żadnego araba, wystarczy obejrzeć prezentację multimedialną w necie poza tym to wszystko jest na pokaz i może i leje im się ropa z kranu ale Dubaj jest już zadłużony także nie jest to takie "hop siup"
  13. pany czy wasze też tak potrafi
  14. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    oby
  15. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  16. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Krzyniek teraz nie w głowie przerywacz teraz to apokalipsa, przepływomierz zawyza dawki, nie ma sygnału od wtryskiwacza sterujacego, masakra jakaś i jestestem w trakcie wyboru laptopa, musze nabyć własny kabelek bo nie robota :gwizdanie: Dawaj do nas na spota no tak jak się coś wali to na maxa
  17. ???? aktorką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.