Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
tak kup zwykłe gładkie i będzie pan zadowolony
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
[ALL B5] Licznik 1/2 FIS, rozpiska pinów
i nie będzie pokazywał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
poczytaj sobie opinie na innych forach o tych tarczach nie są one za ciekawe
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
i będzie najgorsze miejsce ale i tak :oklaski: dla chłopaków
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
ja już nie mogę, nerwicy można się nabawić
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
5 bramek odrobionych
-
[B5 AJM] Sprzęgło jednokierunkowe alternatora
na starym które wymieniałem mam INA F-22563.7
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
jeszcze niech wywalą nam następnego
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
dziś miało być pięknie a jest i nie chce krakać ale może być najgorsze miejsce czyli czwarte
-
[B5 AVG] Kosz 2 DIN oraz konsola do polifta 99r ?
zdaje się że do B5 to będzie nr: 8D0 858 005 Q (a czy 2 din czy jeden to różnią się tylko literką na końcu)
-
[B5 AJM] Rozrząd-zrób to sam?
po to żeby nie skakać po chłodnicach i pasie tylko żeby mieć dobry i łatwy dostęp poza tym Ty mówisz o B6 dariodario lamp nie odkręcaj, odkręcisz pas więc pójdą z pasem na bok jak masz jakieś pytania to wal śmiało ja robiłem sam więc dasz radę
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
nie chce snuć teorii spiskowych ale Norwegowie zemścili się.... za wiecie jaki mecz, i Siódmiaka gasili cały czas
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
dla mnie to jest ustawiane... to nie jest fair uj z takim sędziowaniem [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 18:01_________________________________________________pozamiatane
-
[ALL B5] Licznik 1/2 FIS, rozpiska pinów
cytuję z tematu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_efekt_wymiany_licznika_na_fis-t10354.120.html#quickreply
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
teraz MY [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 16:29_________________________________________________sędzia
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
żaby lepsze .... następny gramy z Chorwacją (esp nie dostała prezentu od pl)
-
RS4 B5
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=121783494&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=27&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&ambitCountry=DE&zipcode=40470&zipcodeRadius=100&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=121534023&__lp=9&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=27&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=2
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
no to "gramy"
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
- Gdzie najdalej byliście swoją A4??
dom - Dusseldorf kilka razy tam i z powrotem (ok 1200km w jedną stronę) i dużo podobnych tras- RS4 B5
A gdybyś przeczytał wątek od początku to byś się dowiedział Lulelski Węglu te uważaj sobie czytałem ale jak pisałem wcześnie nie pamiętałem jakiego ma nicka więc skąd mogłem wiedzieć że to o nim mowa - Gdzie najdalej byliście swoją A4??