Treść opublikowana przez krzyniek
-
Liga Mistrzów 2009-2010
dobrze mówili Barca gra jutro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
no miśki/misie bezpiecznej podróży na zlot[także drogi powrotnej] i zajedwabistego imprezowania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak właśnie podejrzewałem że to TY skąd ja to wiem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pany przyznać się któremu interes zamknęli :polew: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,CBS-zlikwidowalo-najwieksza-plantacje-konopi-w-Polsce,wid,11307866,wiadomosc.html
-
Garwolin i okolice spot........
kolego zluzuj poślady ja do Garwolina mam 20km, a spoty to tak jak piszesz próbuję organizować od dwóch lat przy tessco z racji tego że przejezdni (kowi & spółka i inni ) mają łatwo trafić a że miejscowi co mają te 5km nie raczą się pofatygować to już nie moja wina, także Twoje uwagi są nie na miejscu. tak wal na wawę tylko żebyś się nie zdziwił :polew:
-
Garwolin i okolice spot........
kolego spoty jak są to masz w pierwszym poście napisane gdzie [nie będziemy stać na drodze żeby nam ktoś w doopsko wjechał itp ] jedyne co możesz proponować to termin niech zgadnę skąd taka lokalizacja hmm .... tam masz bliżej niż pod tessco na drugą stronę Garwolina.
-
Test Exeo vs. A4 - czyli czy daleko Spadło jabłko od jA4błoni
no ale prawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AJM] Problem z odpalaniem
z takim pytaniem to udałbym się tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_wroclawskie-t9570.795.html- [ALL B6] Komunikat "motor abstelen olstand prufen"
dobrze CI się wydaje ` podłącz vaga i spr błędy- [ALL B5] a4 b5 avant pojemnosc auta, a rozmiary motocykla??
kolega wiózł z uk do pl gsx 750 w beemce kombi : wyjęte przednie koło motocykla i opuszczona kanapa,błotnik itp na tylne koło w aucie to zamontowane w ten sposób że wstawiony został przez bagażnik i wyjęte zostało koło zapasowe z wnęki a w to miejsce trafiło tylne koło motocykla, moto przypięty na stojąco pasami i przykry coby się nie rzucał w oczy- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- [B5 AJM] Lekkie telepanie na jałowym
dariodario ja u siebie po wymianie rozrządu sprawdzałem (polecono mi sprawdzić) Odczyt bloku wartości mierzonych w bloku 00 temp. min. 80 1. Obroty 39 - 43 2. Rozpoczęcie wtrysku 120 ... 132 jest ok 3. Pozycja pedału gazu 0 ( nie naciskasz ) 4. Dawka wtrysku 13...40 ok 5. 6. ....... dalsze nas nie interesuą Jeżeli wartość 2 mieści się w podanej tolerancji sprawa zamknięta Jeśli wychodzi poza tolerancje sprawdzasz : Blok wartości kanał 04 Obroty 800 ..900 Rozpoczęcie wtrysku 4 stopnie przed OT... do 2 stopnie po OT ( ATDC i BTDC ) więcej niż 2 po OT może świadczyć o niskiej temp. silnika Czas trwania wtrysku 3....8.5 KW o.k Kąt synchronizacji -3..... +3 KW o.k- [INNE] Prośba o analizę logów. Passat AWX
te logi duza mowia w jakim jestes stanie ... OT: spanky to TY chyba nie widziałeś jakie one były na początku korzeń czyli dobrze radziłem żebyś poprawiał- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Garwolin i okolice spot........
czyli ze spontana nici ...- Garwolin i okolice spot........
uwaga dziś spot spontan ok 16-stej- [ALL B5] Zaślepienie EGRa, montaż ssaka AWX dwa pytania
no właśnie to mnie zdziwiło- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- [ALL B5] Zaślepienie EGRa, montaż ssaka AWX dwa pytania
mówisz o takim kolanku ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Michał ciekawe strony przeglądasz :gwizdanie: DOSTAŁEM OD KOLEGI Z KLUBU pewnie to jakiś zboczuch [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 12:02_________________________________________________ będzie BMW? to już wole rowerem jeździc pewnie a6 2.7....- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Michał ciekawe strony przeglądasz :gwizdanie:- Garwolin i okolice spot........
dobry wątek ja nie za bardzo mam czas, może któryś z chłopaków - [B5 AJM] Problem z odpalaniem