Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: mordy przebrzydłe :gwizdanie: znalazł się piękniś :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 16:10_________________________________________________ on wiecznie tam siedzi, mi na jedną pw odpisał 4razy SebMis - miałeś racje te greenstuffy popiskują jak w polonezie
-
Liga Mistrzów 2009-2010
- Liga Mistrzów 2009-2010
dziś jest meczyk Ligi europejskiej - finał- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Śmieszne auta
jak uważasz ...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba będziesz dziś ? zabierz laptopa :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co racja to racja- Śmieszne auta
a ja zimą ustrzeliłem Aszóstkę z super wycieraczką ala merc- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale pusto Moskal zaspałeś ?- A4 Klub Polska "na motocyklu"
nie to nie moje moje wygląda tak http://images47.fotosik.pl/287/12b95bb26413f155med.jpg a z tamtego linka co wkleiłeś to zastanawiam się co jest z tamtym moto nie halo skoro cena jest tak niska no chyba że to "okazja"- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to co nikt normalny nie może w tej konkurencji startować tylko same ped**** czy jak to rozumieć :polew:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 13:12_________________________________________________hit kolejki legi nie idzie nie wiem czy to dlatego że niektórym się kończą kontrakty i się już nie przemęczają- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eeee tam , pedalska impreza jechane- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak myślałem druga opcja była taka że może już Ci się znudziło bycie ciągle pierwszym- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy to moja wina, że lubię wypić... :kox: no a czyja :polew: mustiego ale to co na siłę Ci w gardo leje ? :gwizdanie:bry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy to moja wina, że lubię wypić... :kox: no a czyja :polew:- Liga Mistrzów 2009-2010
1:0 brama piękna a Materazzi to powinien Oskara dostać za aktorstwo- A4 Klub Polska "na motocyklu"
ale za to autostrady oświetlone- [ALL B5] Szczelność dolotu = traci moc
eVoG napisał Ci wyraźnie mcm co masz sprawdzić to co zaznaczyłeś to wężyki układu podciśnienia i je na razie zostaw w spokoju masz sprawdzić te grube węże między turbo a IC i między IC a tą plastikową rurą dolotową a tu masz mniej więcej zaznaczone co sprawdzać- A4 Klub Polska "na motocyklu"
Kawasaki jest fajne pod warunkiem, że nie ma sie wzrostu Krzyńka :polew: :polew: nom bo inaczej to się niektórzy dziwią jak można kierować motocyklem z miejsca pasażera [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 17:02_________________________________________________ to gdzie Ty mieszkasz u nas to nawet pół roku była ostatnio :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kokos sorry za zawracanie głowy i dzięks za pomoc- A4 Klub Polska "na motocyklu"
no tak jak już wcześniej pisałem poza tym nie wierzę w zapewnienia typu (np mój kolega) a kupię od razu większe moto (ok 120KM) to nie będę musiał potem zmieniać i od razu będę miał to co chce a na początku będę jeździł wolno ... już to widzę jak jeździ na pół gwizdka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry wszystkim [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 06:52_________________________________________________ Twojego .... hm tam też masz 4 z przodu :gwizdanie: :polew: Krzyniu :ranting1: ..... :doh1: :laghing2: - Liga Mistrzów 2009-2010