Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. :polew: mordy przebrzydłe :gwizdanie: znalazł się piękniś :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 16:10_________________________________________________ on wiecznie tam siedzi, mi na jedną pw odpisał 4razy SebMis - miałeś racje te greenstuffy popiskują jak w polonezie
  2. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
  3. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    dziś jest meczyk Ligi europejskiej - finał
  4. jak uważasz ...
  5. Buba będziesz dziś ? zabierz laptopa :polew:
  6. co racja to racja
  7. a ja zimą ustrzeliłem Aszóstkę z super wycieraczką ala merc
  8. ale pusto Moskal zaspałeś ?
  9. nie to nie moje moje wygląda tak http://images47.fotosik.pl/287/12b95bb26413f155med.jpg a z tamtego linka co wkleiłeś to zastanawiam się co jest z tamtym moto nie halo skoro cena jest tak niska no chyba że to "okazja"
  10. ale to co nikt normalny nie może w tej konkurencji startować tylko same ped**** czy jak to rozumieć :polew:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 13:12_________________________________________________hit kolejki legi nie idzie nie wiem czy to dlatego że niektórym się kończą kontrakty i się już nie przemęczają
  11. eeee tam , pedalska impreza jechane
  12. tak myślałem druga opcja była taka że może już Ci się znudziło bycie ciągle pierwszym
  13. Czy to moja wina, że lubię wypić... :kox: no a czyja :polew: mustiego ale to co na siłę Ci w gardo leje ? :gwizdanie:bry
  14. Czy to moja wina, że lubię wypić... :kox: no a czyja :polew:
  15. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    1:0 brama piękna a Materazzi to powinien Oskara dostać za aktorstwo
  16. ale za to autostrady oświetlone
  17. eVoG napisał Ci wyraźnie mcm co masz sprawdzić to co zaznaczyłeś to wężyki układu podciśnienia i je na razie zostaw w spokoju masz sprawdzić te grube węże między turbo a IC i między IC a tą plastikową rurą dolotową a tu masz mniej więcej zaznaczone co sprawdzać
  18. Kawasaki jest fajne pod warunkiem, że nie ma sie wzrostu Krzyńka :polew: :polew: nom bo inaczej to się niektórzy dziwią jak można kierować motocyklem z miejsca pasażera [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 17:02_________________________________________________ to gdzie Ty mieszkasz u nas to nawet pół roku była ostatnio :gwizdanie:
  19. Kokos sorry za zawracanie głowy i dzięks za pomoc
  20. no tak jak już wcześniej pisałem poza tym nie wierzę w zapewnienia typu (np mój kolega) a kupię od razu większe moto (ok 120KM) to nie będę musiał potem zmieniać i od razu będę miał to co chce a na początku będę jeździł wolno ... już to widzę jak jeździ na pół gwizdka
  21. bry wszystkim [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 06:52_________________________________________________ Twojego .... hm tam też masz 4 z przodu :gwizdanie: :polew: Krzyniu :ranting1: ..... :doh1: :laghing2:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.