Treść opublikowana przez krzyniek
-
Liga Mistrzów 2009-2010
no Interowi gratulujemy awansu a Barca wczoraj po prostu nie miała szczęścia ale mimo braku awansu i tak jest wielka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rzekomo wiosna
-
Liga Mistrzów 2009-2010
kartka czerwona
-
Liga Mistrzów 2009-2010
pięknie się to wszystko prezentuje :kox: mam nadzieję ze sędziowie nie wypaczą tego sportowego widowiska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znów będziecie jedną dy.... :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
70 placilem w sobote za przod,przod i tyl 90,w ursusie daj namiary może być pw zależy mi żeby dobrze zrobili bo już mam dość
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jak tak i jak dobrze robią to dawaj namiar pofatyguje się do wawy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie czy 120zł za (jak to mi pani powiedziała w ich biurze) komputerowe ustawienie zbieżności to dużo ???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ależ to musi zapie*&%$@ u mnie jeden kupił a4 B7 przekładka z angola, pytam chłopaków jaki ma motor a oni 1.6i mówią że to nie jeździ :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć byczku
-
Liga Mistrzów 2009-2010
- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie chciało mi się wcześniej- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Się zameldował, dzień rozpoczęty ... jak zwykle pierwszy- [ALL B5] Co to za podkładka pod przedni zderzak?
no co jak następna zima będzie taka jak ta to będzie jak znalazł- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- [ALL B5] Większe tarcze tył w B5 co i jak??
i jak wyglada spasowanie caly zacisk czy samo jarzmo i tarcza?? z Ski chyba ciezko bedzie znalesc?:/ znajdziesz ale to kosz ok 900zł :gwizdanie:więc taniej będzie to co devastation napisał o ile będą jeszcze jakieś szczegóły- [ALL B5] Podszybie, spinki, problem z "wkrętami"
ugrzej płaski wkrętak i go wciśnij w ten "+' co zniknął, wyjmij i poczekaj aż ostygnie potem tym samym wkrętakiem powinieneś to odkręcić- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pany wie ktoś ile kosztuje szyba przednia do b7 ?- Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
wyedytuj poprawnie link - Nowicjusz - wątek powitalny