Treść opublikowana przez krzyniek
-
Spoty LRY - odwołane
Dla świetego spokoju póki masz to luzem to zrób to i tak zostanie luzem bo ja samą chłodniczkę tylko podmienię
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
chłopak Cię nie dopchnął? wszytko tylko nie chrom na metry i folia na szybie racja
-
[B5 AFN] Rogalowa robota
no tak zapomniałem o eLPiGi powerze
-
Spoty LRY - odwołane
robić jeszcze fotki całej podstawy filtra, itp ?
-
Spoty LRY - odwołane
kowi chłodniczka Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 AFN] Rogalowa robota
Nie. W tym samochodzie więcej mocy nie będzie. Technicznie ma być TIP-TOP i jakieś tam mody niskobudżetowe, bo ciułam na RSa oj to chyba będziesz ciułał i ciułał :gwizdanie: a potem ciułał i ciułał na paliwko :polew:
-
Garwolin i okolice spot........
dobre były jeszcze golfy z przodu na 15 stalowych a z tyłu na alusach 16
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka Sebastia
-
Spoty LRY - odwołane
słychać Cię było bardzo dobrze
-
Garwolin i okolice spot........
nie filozuj no mówiłem Ci że tam jest dziura zalep to
-
Garwolin i okolice spot........
nie chciałem o tym pisać żeby go nie dołować bo wystarczy mu ze go ajm seria wciągnął seria :gwizdanie: :jerk: taka mocna seria kowi szukaj takiego angola i bierz silnik
-
Garwolin i okolice spot........
nie chciałem o tym pisać żeby go nie dołować bo wystarczy mu ze go ajm seria wciągnął
-
Garwolin i okolice spot........
nie bój od nas na LRY będzie gruba spółka bardziej sie boje czy na WG ktoś zagosci pewnie jak zwykle tylko ja ... no ale ten kolega co go spotkałem na parkingu powiedział że podjedzie, także może nie będzie tak źle [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 06:51_________________________________________________dzięks za fajnego spota jak zwykle same avanciory + jedna limuzyna :gwizdanie: no ale pasażerka fajna więc sedan też może być dobra żartuje :polew:
-
[B7 BPW] Dłuższa Jazda z tempomatem dylemat
dlaczego mu ma zaszkodzić ? jeśli masz tylko możliwość jechania na tempomacie te 400kilosów to jedź i się niczym nie martw
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie przesadzaj dziś jest dobrze :gwizdanie: bardziej "średnio" a nie "dobrze" w sumie to i mnie dynka zaczyna boleć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie przesadzaj dziś jest dobrze :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"łomatko" :sick3:
-
[ALL B5] Krańcówki drzwi
może tu coś znajdziesz ( obszerny temat) http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10354.0.html;highlight=monta%C5%BC+zegar%C3%B3w+z+fis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie trzeba, dochodzę do wniosku że piwo już mi nie podchodzi albo coś mocnego albo mineralna ewentualnie sok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
[B5 1Z] Jak wyjąć intercoler ??
A nietrzeba sciagac zderzaka?? i jak sie trzyma ten cooler? po co zderzak ? ja wyciągałem ostatnio IC i on od dołu jest na jeden wcisk (ciągniesz do przodu) a od góry na dwa (ciągniesz go góry) i kombinujesz prawo/lewo góra/dół i wychodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie morduje się z piwem (cholernie chce mi się pić) a piwo mi nie idzie