Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skupiają się na czym innym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wymiana jest prosta tylko potem to ustaw żeby się zamykało
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
[ALL B5] Kolektor AWX z EGR przypasuje do AFN
da się, problem może być tylko z tą rurką między egr a k.wylotowym, no i resztę dolotu będziesz musiał dopasować
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema:) wpadaj na spoty warszawskie
-
Cena Serwisu Audi A4
tak to standardowy przebieg wszystkich sprowadzanych aut :polew:czasem widełki są do 180tyś
-
[B5 AJM] jaki czujnik temperatury cieczy chłodzącej
078 919 501C ps było tyle razy że jakbyś wpisał w szukaj to by wywaliło całą encyklopedię na ten temat :gwizdanie:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
można i tak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba z południa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie parkuj tak gdzie nie wolno bo te małpy z SM łażą i mandaty wlepiają
-
Siatkówka
- [B7 BPW] Dłuższa Jazda z tempomatem dylemat
bo na tempomacie auto nie hamuje silnikiem, jak np. przy puszczaniu gazu... Jeśli zjeżdżasz z górki, to hamuje bo ma za zadanie utrzymać stałą zadaną prędkość zobacz co się dzieje jak jest spore wzniesienie jak dokłada do pieca- [B7 BPW] Dłuższa Jazda z tempomatem dylemat
oj nie do końca :gwizdanie: mniej na pewno nie spali ewentualnie więcej to tak i to zależy od ukształtowania terenu ,...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
+ kamizelka " omijam korki"- [ALL] Przedłużka kabla
najlepiej jakbyś je jeszcze polutował- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe no tak Ale ja w sumie trochę warszawiak już jestem, bo się urodziłem w stolicy :gwizdanie: I nie będę ukrywał że ostatnio coś mnie na tą stolicę wzięło, a bardziej ktoś... :gwizdanie: przemyśl jeszcze, bo wyjazd z wawy na weekend będziesz miał taki jak ostatnio w środę: od marsa do kajki [korek]-> od kajki do miłosnej [korek] -> od wiązownej do wólki mlądzkiej [korek] -> od bociana do kołbieli [korek] byłem w szoku ale całe szczęście ja jechałem do wawy- Nowicjusz - wątek powitalny
siemak- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
to faktycznie po uju dzień- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
to ładnie jak ja jeżdżę swoim 5 lat to tylko jednego kapciucha miąłem i to przy 160km/h- mówiąc szczerze przy takiej prędkości nie zdążyło nawet powietrze zejść całkowicie :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a potem tyle go widziano :gwizdanie: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry paniom- Nowicjusz - wątek powitalny
siema - [B7 BPW] Dłuższa Jazda z tempomatem dylemat